Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Kabus dolu anlar! Çim biçme makinesiyle yanlışlıkla cinsel organını kesen bahçıvan kan kaybından hayatını kaybetti... Cansız bedeni ormanda bulundu

  Tayland’daki bir ormanlık alanda 39 yaşındaki Praditsin Chuypad isimli bir bahçıvanın cansız bedenine ulaşıldı. Bahçıvanın çim biçme makinesiyle cinsel organını kestikten sonra kan kaybından hayatını kaybettiği açıklandı. Olay ülkede geniş yankı uyandırdı.

  Kabus dolu anlar! Çim biçme makinesiyle yanlışlıkla cinsel organını kesen bahçıvan kan kaybından hayatını kaybetti... Cansız bedeni ormanda bulundu

  39 yaşındaki Praditsin Chuypad isimli bir bahçıvan Tayland’daki ormanlık bir alanda pantolonu ve bacakları kana bulanmış halde bulundu. Memurlar Praditsin’in cansız bedenini Isaan eyaletinin Nong Bua Lamphu bölgesinde buldu. 72 yaşındaki park yöneticisi Waen Visetsakda, olayı soruşturan polislere Praditsin'in orman parkının sahibi tarafından çimenli alanları temizlemek için tutulduğunu söyledi.

  KAN KAYBINDAN HAYATINI KAYBETTİ

  1

  Çim biçme makinesinin bıçağının parçası kanlar içinde cansız bedenin yaklaşık birkaç metre ilerisinde bulundu. Aynı zamanda Praditsin’in kasık bölgesinde derin bir yaralanma meydana gelmişti.

  3

  Polisler, bıçağın adamın vücuduna çarptığında kırıldığına inanıyor. Praditsin’in kan kaybındna olay yerinde hayatını kaybettiği de ifade edildi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler