Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Kahve falında dağ görmek

  Kahve falında çıkan dağ figürü, fal sahibinin hayatında geçmekte zorlanacağı bazı engeller ile karşılaşacağına işaret eder.

  İçindekiler

  • Kahve Falında Dağ Keçisi Görmek
  • Kahve Falında Dağın Tepesi Görmek
  • Kahve Falında İki Dağ Arası Görmek
  • Kahve Falında Yanardağ Görmek
  • Kahve Falında Zirve Görmek

  Söz konusu engeller yüzünden fal sahibi zaman zaman pes edecek seviyeye gelebilir. Fakat her ne olursa olsun fal sahibi bu engeller karşısında pes etmemeli, düzlüğe çıkmak için elinden gelen her şeyi yapmalıdır. Bu sayede yolun sonunda huzura kavuşmak mümkün olacaktır. Ayrıca bu engele neden olan kişi fal sahibinin eşi, patronu, çocukları ya da arkadaşı olabilir. Her kim olursa olsun sevgiyi tamamen kaybetmeden engelle mücadeleye devam etmek başarıya giden yolda anahtar rolü oynayacaktır. Fal sahibi eğer engele sebep olan kişiyi ya da kişileri suçlamaya başlarsa ömür boyunca bu engeller yüzünden ilerlemekte güçlük çekmeye devam edebilir. Buna ek olarak bu suçlayıcı tavır yüzünden fal sahibinin çevresindeki insanlar teker teker onu terk etmeye de başlayacaktır.

  Kahve Falında Dağ Keçisi Görmek

  Dağ keçisi figürü görmek, fal sahibinin arkasından sürekli konuşan ve onun kuyusunu kazmaya çalışan birilerinin olduğuna işarettir. Bu durum artık fal sahibinin canına tak edecek seviyeye gelebilir. Fal sahibi, sabrını en uç noktasına kadar sınayan bu kişiyi bir şekilde hayatından çıkarmak için ne gerekiyorsa yapmalıdır.

  Dağ keçisi figürünün bir diğer özelliği ise cahil insana işaret etmesidir. Özellikle fal sahibi bazı insanları sürekli uyarsa da çevresinde hiç laftan anlamayan ve sürekli aynı hataları yapmaya devam eden insanlar olabilir. Fal sahibi laftan anlamayan ve cahilce tutum sergileyen bu insanlar yüzünden mağdur olabilir. Bu insanlara koz vermemeye özen göstermelidir. Aksi halde zor durumda kalınması söz konusu olabilir.

  Kahve Falında Dağın Tepesi Görmek

  İlk etapta güzel gibi görünse de uzun vadede bakıldığı zaman fal sahibinin kötü sonuçlarla karşı karşıya kalacağını anlatır. Bu sıkıntılı ve kötü durum kişinin iş ve eğitim konusundaki çalışmalarını negatif yönde etkileyebilir. Hayatta başarıya ulaşmak için fal sahibinin büyük çabalar göstermesi gerektiğine işaret eder. Fal sahibi sabırlı karakterinden taviz vermeden yola devam etmeli, zorlu süreç karşısında pes etmemelidir. Eğer fal sahibi karşısına çıkan fırsatları akıllı bir şekilde değerlendirmeyi bilirse başarıya ulaşabilir ve şöhret sahibi olabilir.

  Ayrıca bu figür, fal sahibinin kültürel anlamda çok donanımlı bir insan olduğunu da anlatır. Bu yüzden çevresindeki insanlar ona akıl danışabilir ve bazı konular hakkında fikrini merak edebilir.

  Kahve Falında İki Dağ Arası Görmek

  Fal sahibinin mücadeleci bir özelliğinin olduğuna işaret eder. Fal sahibi her ne kadar içerisinde olduğu dönemde birtakım kötü günler geçirse de ileride hak ettiği yere gelmeyi başaracaktır. Bu noktada fal sahibi her inişin bir çıkışı olduğunu bilmeli ve zor günlerinde sebat gösterecek tutumu sergileyebilmelidir. Eğer isyan etmeden, güzel günlerin geleceğine inanarak yaşamaya devam ederse ve manevi anlamda inancını kaybetmeden ibadetlerini sürdürürse daha aydınlık bir geleceğe ulaşmayı başaracaktır.

  İki dağ arası figürü aynı zamanda iki arada bir derede kalma durumunu da çağrıştırır.

  Kahve Falında Yanardağ Görmek

  Fal sahibinin hareketli zamanlar geçireceğine yönelik işaretler verir. Kişi hayatı oldukça hızlı bir şekilde yaşamayı tercih eden bir insanla tanışabilir. Bu kişiyle aşk ya da arkadaşlık ilişkisi kurulabilir. Ayrıca fal sahibinin ailesinden birisi uzun bir yolculuğa çıkabilir. Bu seyahat esnasında fal sahibini de yanında görmek isteyebilir. Yolculuk esnasında yaşanması muhtemel heyecan dolu anlara hazırlıklı olunması gerekiyor. Seyahat mutluluk verici ve hareketli anlarla dolu olacaktır.

  Bunlara ek olarak yanardağ figürü, fal sahibinin aşk dolu bir zaman dilimine adım atacağının haberini de verir.

  Kahve Falında Zirve Görmek

  Fal sahibinin gerek iş yaşantısında gerek aile hayatında her şeyi yoluna koyacağı bir döneme girdiğine işaret eder. Eğer fal sahibi büyük sıkıntılar çektiyse ve buhranlı günler geçirdiyse yakın gelecekte tüm bunlardan kurtulacaktır. Sosyal hayatında ya da iş hayatında yaşadığı sorunlardan kurtulmayı bilecek ve tüm bu olumsuzlukların bitmesiyle arzu ettiği hayata kavuşacaktır. Atık fal sahibi kendi yaşamını istediği gibi şekillendirebilir. Kontrolü tamamıyla ele geçirmesi bunu mümkün kılacak.

  Bunlara ek olarak eğer kahve falında zirvenin etrafında insan figürleri bulunuyorsa bu durum, zorlu süreçlerinde fal sahibi için dua eden ve onun iyiliğini düşünen birilerinin var olduğuna işarettir. Zirve figürünün yanında hiçbir şey yoksa fal sahibi dikkat etmelidir, birileri onun ayağını kaydırmak isteyebilir.

  youtube


  En Çok Aranan Haberler