MAGAZİN

Kanatsız Kuşlar dizisine iki yeni oyuncu katıldı

Atv'de yayınlanan 'Kanatsız Kuşlar' dizisine bu hafta yayınlanacak 23'üncü bölümünden itibaren iki ünlü isim daha katılıyor. Kanatsız Kuşlar dizisine bu hafta yayınlanacak 23. Bölümünden itibaren iki ünlü isim daha katılıyor. Faik Ergin, Kemal karakteriyle, Alper Kut ise Talat karakteriyle diziye renk katacak.

Kanatsız Kuşlar dizisine iki yeni oyuncu katıldı

Faik Ergin, 'Kanatsız Kuşlar’da eşini yıllar önce kaybetmiş, hayatını çok sevdiği kızına (Asya) adamış varlıklı iş adamı 'Kemal' rolünü canlandıracak. Kemal’in gizemli dünyası, 'Nefise' ile karşılaşınca bambaşka bir yöne doğru sürüklenecek, hayatındaki sırlar açığa çıktıkça taşlar yerinden oynayacak.

Alper Kut ise 'Talat' karakteriyle izleyicilerinin karşısına çıkacak. Uzun yıllardır görüşmediği abisi 'Rahmi' için mahallesine geri dönen Talat, gizemli yanını iyilik şemsiyesi altında ustalıkla saklarken, birçok kişinin hayatına da önemli dokunuşlar yapacak.

kanatsız

Türk televizyon tarihine geçen birçok önemli dizide rol alan Faik Ergin, Kanatsız Kuşlar'da, eşini yıllar önce kaybetmiş, hayatını çok sevdiği kızına (Asya) adamış varlıklı iş adamı Kemal rolünü canlandıracak. Kemal'in gizemli dünyası, Nefise ile karşılaşınca bambaşka bir yöne doğru sürüklenecek, hayatındaki sırlar açığa çıktıkça taşlar yerinden oynayacak.

Ahmet'in gizemli amcası ortaya çıkıyor
Önemli tiyatro oyunlarında ve çok izlenen dizilerde oynayan Alper Kut ise Kanatsız Kuşlar'da Talat karakteriyle izleyicilerinin karşısına çıkacak. Uzun yıllardır görüşmediği abisi Rahmi için mahallesine geri dönen Talat, gizemli yanını, iyilik şemsiyesi altında ustalıkla saklarken, birçok kişinin hayatına da önemli dokunuşlar yapacak. Kemal ve Talat karakterleri Kanatsız Kuşlar'ın bundan sonraki bölümlerinde önemli kilit roller olacak ve izleyicilerin gönüllerinde taht kuracak.

Yapımcılığını Ata Türkoğlu-Koliba Film, yönetmenliğini Kemal Uzun’un üstlendiği, başlıca rolleri Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur ve Seda Türkmen’in paylaştığı 'Kanatsız Kuşlar’ın 23'üncü bölümü, 23 Kasım Perşembe günü saat 20.00’de ATV’de ekrana gelecek.

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler