Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Karın ağrısı şikayetiyle hastaneye götürülen 4 yaşındaki çocuğun midesinden bilezik çıktı! Doktorlar bile ne olduğunu anlayamadı

  Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan 4 yaşındaki ismi açıklanmayan bir erkek çocuğu şiddetli karın ağrısı şikayetiyle aile tarafından hastanaye götürüldü. Dayanılmaz bir ağrı hisseden küçük çocuğun apandisitinin patladığını düşünen doktorlar cerrahi müdahale ile apandisitini aldı.

  Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan 4 yaşındaki ismi açıklanmayan bir erkek çocuğu şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İki gün boyunca karın ağrısı, kusma ve kabızlık çektikten sonra hastanede tedavi altına alınan küçük çocuğun cerrahi operasyonla apandisiti alındı. Ancak yapılan taramalarda çocuğun midesinde metal boncuklardan oluşan bir bilezik olduğu tespit edildi.

  BAĞIRSAKLARI DELİNDİ

  1

  Genellikle ağrıyı hafifletmek için kullanılan manyetik bilezikler özellikleri nedeniyle içeride halka oluşturacak bir biçimde birbirlerine yapışmıştı.

  2

  Bilezik çocuğun bağırsaklarına doğru hareket ederek organlarında delik açılmasına neden olunca doktorlar laparotomi yaparak 18 altıgen şeklinde boncuğu çıkartmak için cerrahi operasyona başladılar.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler