Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Kayınvalidesinin verdiği değersiz parayı yıllarca saklayan damat bir anda zengin oldu! Senelerce evlerinde baktılar

  Vietnamlı bir adam olan Minh eşinin ricası üzerine tek başına yaşayan kayınvalidesini evlerine aldı. Yıllarca yaşlı kadının bakımını üstlenen damat kayınvalidesinin vefat etmesi üzerine hiç beklemediği bir anda zengin oldu. Kayınvalidesinin gizlice kendisine verdiği parayı saklayan damat milyoner oldu.

  Vietnam’da yaşayan 3 çocuk annesi yaşlı bir kadın kendi bakımını üstelemediği için çocuklarından yardım istedi. Eşinin ricası üzerine Minh, karısının iki erkek kardeşinin maddi durumlarının daha iyi olmasına rağmen annesini istememesiyle kayınvalidesini evine davet etti. Damadının kendisine özverili bir şekilde baktığını gören kayınvalide damadına 50 bin Dong değerinde eski tarihli bir banknot verdi ve onu kullanmamasını söyledi.

  UNUTMUŞTU AMA...

  Yaşlı kadının ölümünden yaklaşık 1 yıl sonra yabancı bir kişi Minh ve ailesini ziyaret ederek banknotu sordu. Kayınvalidesinin kendisine verdiği notla birlikte parayı yabancıya getiren Minh, damadın para karşılığında 1.4 milyon baht (yaklaşık 1 milyon 102 bin TL) nakit para ve bir arsa teklif etmesi üzerine şaşkına döndü.

  KAYINVALİDESİ PLANLAMIŞ

  Milyoner olan damat kayınvalidenin emanet ettiği banknotu sattıktan sonra kendilerini ziyaret eden kişinin yaşlı kadının bir arkadaşı olduğunu öğrendiklerini söyledi. Kayınvalidenin parası ve arazisini emanet ettiği bir arkadaşı aracılığıyla damadına mirasını bıraktığı ifade edildi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler