Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Gelin ve kayınpeder arasındaki şort kavgası kabusa döndü! Şortunu kısa bulduğu gelinin üzerine sıcak çorba döktü

  Çin’de soyismi sadece Xu olarak açıklanan bir kadın kayınpederini ziyarete gitti. Ziyaret sırasında beyaz bir şort giyen gelin kayınpederinin tepkisiyle karşılaştı. İkili şort boyu yüzünden kavga etmeye başladı. Öfkesine engel olamayan kayınpeder gelinin yüzüne sıcak çorbayı döndü. İkili arasındaki tartışma kadının oğlunun araya girmesiyle sona erdi.

  Çin’de soyismi sadece Xu olarak açıklanan bir kadın eşinin ailesiyle yemek yemek için onların evine gitti. Çinli bir haber ve video platformu olan Feidian video'nun bildirdiğine göre gelin aile ziyareti sırasında hava çok sıcak olduğu için beyaz bir şort giymeyi tercih etti. Ancak kayınpeder gelinin şortunun boyunu kısa bularak, “Böyle dışarı çıkarsan komşular ne der? Senden utanıyoruz” deyince ikili arasındaki tartışmanın fitili ateşlendi.

  YEMEK SOFRASINDA SİNİRLER GERİLDİ

  1

  Kayınpederinin çıkışından sonra gelin kıyafetlerine kimsenin karışamayacağını söyleyerek duruma tepki gösterdi. Kayınpeder ise aniden sinirlenerek masanın üzerinde bulunan yemekleri gelinine fırlatmaya başladı. Kayınpederi tarafından üzerine bir tas sıcak çorba dökülen gelin durumu polise şikayet etti. Yaşadıklarını sosyal medyadan anlatan gelinin paylaşımı kısa sürede viral oldu.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler