Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Gelin ve kayınvalide arasındaki yemek kavgası büyüdü! Damat düğünden 2 gün sonra boşandı

  Nijeryalı ismi açıklanmayan bir adam evlendikten 2 gün sonra boşanmaya karar verdi. Karısının annesine kaba davranışları ve ikilinin arasındaki bitmeyen kavgaya daha fazla dayanamayacağını söyleyen damat boşanma davası açtı. Olay sosyal medyada gündem yarattı.

  Nijerya’da düğünden iki sonrasında bir adamın karısının annesine kaba davranışları nedeniyle boşanmaya karar vermesi gündem yarattı. Adam öfkesinin gelin ve kayınvalide arasındaki düğün yemeği gerginliğinden başladığını ifade etti. İki kadının düğün sırasında birbirlerine tokat attığını gören öfkeli eş karısını affetmedi ve düğünden sadece 2 gün sonra boşanmaya karar verdi.

  DÜĞÜNDE BİRBİRLERİNE GİRDİLER

  Damat annesi ve karısının düğünde davetlilerin önünde tartışmaya başladığını söyledi. İkili arasında devam eden tartışma alevlenince kayınvalidenin gelinine tokat atmasıyla gerginlik tırmandı. Gelin kayınvalidesine tokatla karşılık verince işler kontrolünden çıktı. Nijeryalı eş hayatında daha fazla gerginlik istemediğini dile getirerek karısına boşanma davası açtı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler