MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Keeley Hazell, Ted Lasso dizisinden rol arkadaşı Jason Sudeikis ile yeni bir aşka yelken açtı

Ödüllü yapım Ted Lasso dizisinin oyuncuları Jason Sudeikis ile Keeley Hazell arasındaki sürpriz aşk, herkesi şaşırttı. 45 yaşındaki Sudeikis ve 34 yaşındaki Hazell, geçtiğimiz günlerde ilk kez objektiflere takılmıştı.

Ted Lasso dizisinin iki oyuncusu Keeley Hazell ve Jason Sudeikis çiftinin aşkı resmen doğrulandı. Yılın set aşıkları, geçtiğimiz pazar günü ile kez objektiflere takılmıştı.

jason-sudeikis-girlfriend

45 yaşındaki Sudeikis ve 34 yaşındaki Hazell, yemek yedikleri mekandan sarmaş dolaş çıkarken görüntülendiler. İkilinin birlikte olduğuna dair söylentiler ilk kez mart ayında kulaktan kulağa yayılmaya başlamıştı.

Model ve oyuncu Keeley Hazell, geçtiğimiz aylarda işsizlikten dert yanarak çıplak pozlarını paylaşmıştı. Pandemi nedeni ile iş bulmakta zorlandığını söyleyerek isyan eden İngiliz model Keeley Hazell, sosyal medya hesabından üstsüz poz vererek, evde kaldığı süre zarfında tamamen çıplak dolaştığını söyledi.

7 YILLIK NİŞANI ATTILAR

Jason Sudeikis, Olivia Wilde ile romantik bir ilişki içindeydi. Ancak Kasım 2020'de yedi yıllık nişanlarını Olivia Wilde’ın şarkıcı Harry Styles’a aşık olması sonucu attılar.

jason-sudeikas-olivia-wilde-harry-styles

Jason Sudeikis ve Olivia Wilde ikilisinin Otis adında 7 yaşında ve Daisy adında 4 yaşında iki çocukları var.

Vitrin


En Çok Aranan Haberler