MAGAZİN

'Kenan Işık öldü mü?' sorularına aileden cevap geldi

Kenan Işık öldü iddiaları, sosyal medyada bomba etkisi yarattı. Ünlü sunucunun sevenlerinin merak ettiği "Kenan Işık öldü mü?" sorusuna yanıt, Kenan Işık'ın ailesinden geldi.

'Kenan Işık öldü mü?' sorularına aileden cevap geldi

Uzun süredir yoğun bakımda olan Kenan Işık'ın öldüğü haberleri, sosyal medyayı salladı. Haberlerin ardından ünlü sunucunun pek çok hayranı "Kenen Işık öldü mü?" sorusuna yanıt aradı. Tedavisi süren Kenan Işık ile ilgili öne sürülen iddialar, zaten zor günler geçiren Işık Ailesi'nin daha fazla üzülmesine neden oldu. Pek çok projede yer alan, en son Kim Milyoner Olmak İster (eski adıyla Kim 500 Milyar İster) programı ile gönüllere taht kuran ünlü sunucu Kenan Işık, sosyal medyada pek çok kez öldüğü iddiaları ile gündeme geldi. Peki, Kenan Işık'ın sağlık durumundaki son gelişmeler nedir?

KENAN IŞIK'IN SAĞLIK DURUMU

Geçtiğimiz Mart ayında ameliyata alınan ve sağlık durumunda henüz net bir iyileşme olmayan Kenan Işık'ın tedavisine eşi Beril Işık evde devam ediyor. Beril Işık geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, ünlü sunucunun sesleri duyduğunu ancak tepki veremediğini belirtmişti. Eşine bir bebek gibi özenle bakan Beril Işık, sosyal medyada sık sık gündeme gelen "Kenan Işık öldü." haberlerine rağmen moralini sürekli yüksek tutuyor.

NE OLMUŞTU?

67 yaşındaki Kenan Işık, geçtiğimiz sene saunadan çıkarken, ayağının kayması sonucu başını sert zemine çarpmıştı. Ünlü sunucu yaşanan kazanın ardından hemen Amerikan Hastanesi'ne kaldırılarak ameliyata alınmıştı. Beyin kanaması geçirdiği öğrenilen ve ameliyatı 3,5 saat süren Kenan Işık, ameliyatın ardından yoğun bakım servisinde tedavi altına alınmıştı. Kim Milyoner Olmak İster programı ile gönüllere taht kuran Kenan Işık'ın eşi Beril Işık ve sevenleri 1 yıldır iyi haber bekliyor.

KENAN IŞIK KİMDİR?

1947 yılında doğan Kenan Işık, Malatya Halkevi'nde amatör tiyatro yapmaya başlamış, lise öğrenimini gerçekleştirdiği Ankara'da okurken ise Meydan Sahnesi'ne girmiştir. Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Kamu Yönetimi Bölümü'nden mezun olan Kenan Işık, 1972 yılında Devlet Tiyatrosu sanatçısı olmuştur. Kariyeri süresince çok sayıda tiyatro oyunu yazan usta oyuncu, 1974 yılında Köşe yazarlığı sırasıyla Resmî Gazete (1973-1995), Yeni Yüzyıl (1995-1998), tekrar Resmî Gazete (1998-2000), Yeni Binyıl (2000) ve Akşam (2000-2002) gazetelerinde çalışmıştır. Televizyon ekranlarında başrollerini Gülben Ergen ve Haldun Dormen ile paylaştığı "Dadı" adlı diziyle boy gösteten sanatçı, Türk televizyon programları arasında fenomenler arasına giren Kim 500 Bin İster yarışmasının sunuculuğunu yapmış, değişen yeni adı ile Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sunuculuğunu yapmaya devam etmiştir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön