Kenan Işık'tan yarışmacıya ilginç soru

'Kim Milyoner Olmak İster'de Kenan Işık öyle bir soru sordu ki...

Kenan Işık'tan yarışmacıya ilginç soru

Ekranların sevilen yarışması Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına dün yarışmada sorulan sorulardan çok Kenan Işık'ın bir yarışmacısına sorduğu soru konuşuldu.

Yarışmaya katılan Boğaziçi Üniversitesi işletme Bölümü öğrencisi Bahadır Koca isimli yarışmacı Tekirdağ"dan gelip İstanbul "da arkadaşlarıyla kaldığını söyleyince Kenan Işık, "o arkadaşların arasında kız var mı" diye sordu. Genç yarışmacı "yok ama arada sırada gelip gidiyorlar" şeklinde cevap verdi. Sporla ilgilendiğini belirten yarışmacı sporla ilgili soruda elenince Kenan Işık'ı şaşırttı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
kenan bey kendi kızını gönderebilirsin çocuk yalnız kalmasın
sen karını veya ananı gönder daha iyi olur
Bu tür yorumları niçin yayınlıyorsunuz ki seviyesizliğin gereği yok Beyler.muzo musun nesin..!
"Benim kızım ya da bacım kalabilir" diyen aileler varsa, benimle kalmasına talibim...Lafta başka icraatta başkasınız...Bilmem kenan ışık' ta kız -erkek beraber kalma taraftarı mı?Evet ise cevabı...aynı talepte bulunayım ondan da...değilse bir şey diyemem.
ozaman aynı şey senin içinde geçerli mide bulandırıcısın.gözlerini kapat hayal et tabi neyi edeceğini anladın sen saman beyinli.....
Sen kalmışsın bişiler yapmışsın o senin cinsel hayatın kimseyi de ilgilendirmez burda paylaşmana gerek yoktu..
iyi de bundan sanane elalemin derdi niye seni alıyo sanane kim ne isterse yapar sananeama çok belli hasetsin değil mi böyle kesişmelere
kenan insanlar seni seviyor bu tür tartışmalara girme
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler