MAGAZİN

Kerem Bürsin geri adım attı: 'Özür dilerim'

Ünlü oyuncu Kerem Bürsin, kafelere gidip maskelerini çıkaran kişilere çok sert tepki gösterdi. Bürsin, "O kafelere gidip maskelerinizi çıkarıyorsunuz ya salaksınız!" dedi. Tepkilerin ardından Bürsin, kullandığı kelime için özür diledi.

Koronavirüs yasaklarının gevşetilmesinin ardından bazı illerdeki kafe ve restoranlar kısıtlamalı olarak açıldı. İşletmelerin ayakta kalması için alınan karar sonrasında ünlü oyuncu Kerem Bürsin, kafelere gidenlere sert bir eleştiride bulundu.

Bürsin, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "O kafelere gidip maskelerinizi çıkarıyorsunuz ya salaksınız! I’m sorry, salaksınız! Ailenizi ve insanları bir düşünün." ifadelerini kullandı.

SOSYAL MEDYADA BÜYÜK TEPKİ!

Ünlü oyuncunun sözleri sosyal medyayı ikiye böldü. #haddinibilkerembürsin hashtag'i Twitter'da trend topic oldu. Bazı kullanıcılar Bürsin'i eleştirirken, bazı kişiler de artan vaka sayılarından dolayı Bürsin'e destek verdi.

KEREM BÜRSİN ÖZÜR DİLEDİ

33 yaşındaki oyuncu gelen tepkilerin ardından açıklama yaptı. Özür dileyen Bürsin şunları söyledi:

Maalesef dün kullandığım 'salak' kelimesi doğru ve hoş bir tercih değildi. Bu yanlışım için özür dilerim. Son bir yıldır pandemi sürecindeyiz kimse için çok kolay geçmiyor ve bunu önleyecek, riski azaltabilecek tek şey maske takmak. Günlük vaka sayısında dünyada ilk sıradayız. Eğer ki sosyalleşeceksek maske takmamız, sorumluluk almak demek. 'Setler?' diye soracaksınız. Senaryolardan dolayı maalesef oyuncular maske takamıyor. Sahne arasında hep maske takıyoruz. Sürekli test oluyoruz. Mesela setimizde 5 vaka çıktı. Ben de, partnerim de pozitif olabilir. O yüzden yanlış kelimeyi kullandığım için özür dilerim. Lütfen maskemizi takalım.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
ABDnin umursamadığı oyuncu ülkemizde başrol olursa, ona gereğinden fazla değer verilirse olacağı budur. Hande Erçel gibi Türkiyenin en iyi kadın oyuncusuyla oynamanın ekmeğini yiyor. Yoksa matah bir oyunculuğu yok.
Maalesef güzel ülkemin en büyük hatalarından biride bu serserinin biri 2 günde ünlü oluyo ondan sonra hadsizce insanlarımızı küçümsüyorlar aşşağılıyorlar adam gibi adam olanlarda var.
Adam doğru söylemiş. Yasaklar kaldırıldığında Eskisehir %35 lerdeydi. Şimdi %200 kusürlere geldi. Barlar ve Cafeler hıncahınc dolu. Sanki millet kıtlıktan çıkmış. Üniversite okuyorum diye ailesinden ayrı gelip eskişehir de yaşıyorlar. Üniversiteler kapalı. Akşama kadar bar ve Cafelerde oturuyor akşamları kim kimin evine gidiyor belli değil. Yaşlarıda 20 den büyük. Sonra da yasak gelince 20 yaşından küçük çocuklarımıza geliyor. Bar ve Cafelerde oturup tedbir almayanlar ve sokaklarda da tedbir almayanlara benim ve çocuklarım ile 65 yaş üstü annem ve babamında dahil hakkımız haram olsun.
Bir sözle “VEZIR” de olursun “REZIL” de...
Geri Dön