MAGAZİN

Kerimcan Durmaz'dan Caner Çalışır mesajı

DJ ve sosyal medya fenomeni Caner Çalışır, bu sabaha karşı geçirdiği kalp krizi nedeniyle vefat etti. Çalışır'ın cenazesi Arnavutköy'deki Kayabaşı Mezarlığı'na defnedidi. Kerimcan Durmaz küs olduğu arkadaşının arkasından duygusal bir mesaj paylaştı.

Kerimcan Durmaz'dan Caner Çalışır mesajı

Caner Çalışır ani vefatı ünlüler dünyasını yasa boğdu.

Küs olduğu arkadaşının cenazesine katılan Kerimcan Durmaz, vefat eden arkadaşı hakkında paylaşımda bulundu.

Durmaz yayınladığı fotoğrafta, "Caner’imm, dostum, bizi bugün bırakıp gitti... Hala inanamıyorum, aklım almıyor. Daha çok erkendi be Caner’im daha birlikte yapacağımız çok şey vardı. O kadar güzel anılar biriktirdim ki seninle, keşke bu kadar erken bırakmasaydın bizi. Seni çok seviyorum ve bu hiç değişmeyecek. Sen benim sevgimi, sırlarımı en güzel anılarımı biriktirdiğim yol arkadaşım olarak hep kalbimin bir köşesinde kalacaksın. Nurlar içinde uyu... Lütfen dualarınızı eksik etmeyin." ifadelerini kullandı.

5ee0b537b699de2360e5cd55

Öte yandan Caner Çalışır'ın bir arkadaşına, "Kerimcan'ı da sildim. Yanımda kalan çocuk da gitti, tek başıma kaldım yine. Cemal Can (Canseven),bak gelsin de çok özledim onu, tek başıma hiç bırakmazdı beni." mesajlarını attığı ortaya çıkkmıştı.

2707953_47127d57dd98960834b4af820a8b5062_640x640

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler