MAGAZİN

Khloe Kardashian yeni stiliyle tüm dikkatleri üstüne çekti

Sevgilisi tarafından aile dostuyla aldatılan Khloe Kardashian, yeni stiliyle yıldızlarla dolu partide rol çaldı. Khloe Kardashian iddialı dekoltesiyle tüm dikkatleri üstüne çekti.

Khloe Kardashian yeni stiliyle tüm dikkatleri üstüne çekti

Khloe ve Kourtney Kardashian, anneleri Kris Jenner ve sevgilisi Corey Gamble ile birlikte Diana Ross'un 75’inci doğum günü partisine katıldı.

BGUS_1528950_005

Los Angeles’taki Warwick bölgesinde yapılan partide en dikkat çeken isim Khloe Kardashian oldu.

,1HprsLqpQUuJCT5Vo_EzPw

Khloe Kardashian, Amerikalı şarkıcı Diana Ross’un doğum günü partisi için oluşturduğu farklı stiliyle yıldızlarla dolu partide rol çaldı.

BGUS_1528950_030

Kıvırcık ve kabarık saçlarıyla tanınan Diana Ross’a benzemeye çalışan 34 yaşındaki Khloe Kardashian, saç stiliyle bambaşka görünüyordu.

BGUS_1528950_002

Geçen sene de hamileliğinin son günlerinde ihanete uğramasına rağmen NBA oyuncusu Thompson'ı affeden Khloe, bir kez daha ihanete maruz kalınca ayrılık kararı almıştı.

BGUS_1528960_004

Sevgilisi Tristan Thompson, kendisini, kardeşi Kylie'nin en yakın arkadaşıyla aldatınca ilişkisini bitiren Khloe Kardashian, kötü günleri geride bırakmış görünüyordu.

BGUS_1528950_001

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Memelere okadar silikon basmış ki her an patlayacak gibi. Yapma sahte kadınlar. Neresini tutsan aman ha patlar der. Göstermelik süs köpeği salakça beslersen bir ile yaramaz.
Tırnakları, saçları hele de ayakları herşeyi bitiriyor zaten.
Geri Dön