Kim Milyoner Olmak İster'e damga vuran soru: Hababam Sınıfı filmlerinin tümünde yer alan isim kimdir?

Kim Milyoner Olmak İster'de 1 haziran günü yarışmacıya yöneltilen 60 bin TL değerindeki Hababam Sınıfı filmlerinin tümünde yer alan isim kimdir? sorusunun cevabı merak konusu oldu. İşte sorunun cevabı ve bölüm ayrıntıları...

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla atv'de izleyicisi ile buluşan bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster'in son bölümüne Hababam Sınıfı sorusu damga vurdu. Spor eğitmeni Canan Taşsinar, Kim Milyoner Olmak İster'in son bölümünde 60 bin liraLık soruya kadar gelmeyi başardı.

hqYn1RdGNUWWlMCsDUy-zw

Geceye "Hababam Sınıfı, Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı, Hababam Sınıfı Uyanıyor, Hababam Sınıfı Tatilde, Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor ve Hababam Sınıfı Güle Güle filmlerinin tümünde rol alan kimdir?" sorusu damga vurdu.

_4fGQFL6K0WFhy8IyvsmnA

Çift joker hakkını kullanan yarışmacı, ilk olarak Kemal Sunal şıkkını sonra Münir Özkul cevabı seçti ancak elenmekten kurtulamadı. Hababam Sınıfı filmlerinin tümünde yer alan isim kimdir? sorusunun doğru cevabı Sıtkı Akçatepe olacaktı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
Halit Akçatepe nin babasıdır. Duayendir. Allah rahmet eylesin. Hala severek izliyoruz...
Dokuz Doğuruyor'u izlememiş bu izleseydi Kemal Sunal Münir Özkul ve Şener Şen'in olmadığını bilir ve direkt Sıtkı Akçatepe derdi.
Dokuz doguruyorda Münir özkul oynuyor güle gülede oynamıyor Münir özkul
güzel ve zor soru
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler