SPOR

CANLI

Kopenhag polisinden Galatasaray taraftarına jest!

Galatasaray’ın bu akşam Şampiyonlar Ligi B Grubu’nda FC Kopenhag ile deplasmanda oynayacağı maç öncesi Kopenhag polisinden Galatasaraylı taraftarlara jest yapıldı.

Kopenhag polisinden Galatasaray taraftarına jest!

Galatasaray’ın bu akşam Şampiyonlar Ligi B Grubu’nda FC Kopenhag ile deplasmanda oynayacağı maç için Kopenhag Polisi tarafından hazırlanan broşürde, sarı-kırmızılı takımın 2000 yılındaki zaferinden bahsedildi.

Maçı izlemek üzere Kopenhag’a gelecek futbolseverlere dağıtılmak üzere Türkçe ve Danca hazırlanan broşürde, "Kopenhag Polisi, 2000 yılının UEFA Kupa şampiyonlarına Kopenhag’a geri hoş geldiniz diyor. Size zevkli ve adil bir maç diliyoruz" ifadeleri kullanıldı. Kopenhag Havalimanı’ndaki pasaport kontrolünden itibaren dağıtılan destek kılavuzunda, maça gelecek taraftarların uyması gereken güvenlik kuralları ile acil durumlarda kullanılacak telefon numaraları yer alıyor.

Bu arada Danimarka Emniyet Teşkilatı’nda görev yapan Türk asıllı polis memurları da bu akşamki maç için Kopenhag’a çağrıldı. Türk asıllı polislerin, maç süresince anons ve ikazlarda Türk taraftarlarla daha iyi iletişim kurmaları sağlanacak.

İşte o broşür


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
Sizi akşama hazırlıyorlar haberiniz yok ;)
FENERLİLERDEN DAHA TÜRK ADAMLAR
:) helal :)
Buna medeniyet deniyor. Bizde halen şikeci, yalancı adamların arkasından koşturan milyonlarca soytarı var...
EEEEEEEEEEEEEE TABİ GERÇEĞİ KABÜLLENMEK ZOR. AZİZ YILDIRIM ÖYLE KURNAZ DAVRANDI Kİ. EĞER BEN TEKRAR BAŞKAN SEÇİLMEZSEM, TÜRKİYE VE DÜNYA SPOR KAMUOYUNDA FENERİN ŞİKE YAPTIĞI KANAATİ AĞIR BASACAK. ONUN İÇİN BENİ, İLK ÖNCE BAŞKAN SEÇEREK SİZLER AKLAMALISINIZKİ KULÜBÜMÜZ VİCDANLARDA TÖHMET ALTINDA KALMASIN.
mim'siz medeniyet
Takım
O
Av
P
Geri Dön