SPOR

CANLI

Koray Günter'i yakan kız

G.Saray'a büyük umutlarla gelen fakat formayı unutan Koray Günter'in sırrı ortaya çıktı.

Koray Günter'i yakan kız

Galatasaray'a transfer olurken, "geleceğin Pique'si", "yeni Thiago Silva" yorumları yapılıyordu; Koray Günter için... hatta Dortmund kulübü gurbetçi oyuncuya o kadar çok güveniyordu ki; sözleşmesine geri alma kolaylığı için madde bile koydurmuştu.
İlk başlarda ara ara forma bulan Koray, Hamza Hamzaoğlu döneminde kulübeye mahkum oldu. Çoğu maçta tribünde oturdu. Gelişmesi beklenen Koray'daki gerilemenin nedeninin ise "aşk" acısı olduğu ortaya çıktı.
21 yaşındaki yıldız adayını Almanya'nın yeni "top model" adayı Betty Taube ile aşk yaşadığı için performans yönünden yere çakıldığı ortaya çıktı. Dünyada çok popüler olan modellik yarışmasının Almanya ayağı olan "Germany's next Topmodel" yarışmasında parlayan Betty, sosyal medya hesaplarından Koray ile dudak dudağa çekilmiş fotolarını paylaştı.
Koray'ın ise Betty'yle sürekli yanyana olmak istediği, G.Saray'dan ayrılan Kevin Grosskreutz gibi her fırsatta, sevgilisinin yanında olmak için Almanya'ya gittiği, bu yüzden de performansını bir türlü istenilen seviyeye yükselyemediği ortaya çıktı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Ya bu futbolcularda olan karı-kız düşkünlüğü nedir.Bunların yüzünden futboldan nefret ettik.Böyle giderse futbol bitter.Karı-kız her zaman her yerde bulunur.Ama G.Saray gibi takımlar kolay kolay kimseye nasip olmaz.Ama futbolcular bunu anlayana kadar futbol hayatları bitiyor.
evet evet ondan
250 gram için biz erkekler her şeyi yaparız bu bir gerçek :)
Takım
O
Av
P
Geri Dön