HABER

Kumalığı kabul etmeyince öldürülmüştü! Emine Karakaş cinayetinde yeni gelişme

Diyarbakır’da 7 çocuk babası kuzeninin kumalık talebini reddedince uğradığı silahlı saldırıda ağır yaralanan ve 138 gün tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden 16 yaşındaki Emine Karakaş’ın katil zanlısı kuzeni Mardin’in Kızıltepe ilçesinde güvenlik güçlerine teslim oldu.

Kumalığı kabul etmeyince öldürülmüştü! Emine Karakaş cinayetinde yeni gelişme

Bismil ilçesinde 4 Şubat’ta ilçeye bağlı kırsal Selamet Mahallesi’nde evli ve 7 çocuk babası Aslan Karakaş amcasının kızı Emine Karakaş’ı kuma almak istemişti. Emine, kumalık talebini reddedince Aslan Karakaş tarafından uğradığı silahlı saldırı sonrası ağır yaralanmıştı. Yaşanan saldırının ardından Emine Karakaş, kaldırıldığı Diyarbakır Dicle Üniversitesi Hastanesi'nde tedavi altına alınmış, saldırgan ise kayıplara karışmıştı.

567

KATİL TESLİM OLDU

Saldırıya uğradıktan 138 gün sonra tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Emine Karakaş, Bismil ilçesindeki kırsal Tepe Mahallesi’nde toprağa verilirken, firarda olan katil zanlısı Aslan Karakaş'ın Mardin’inin Kızıltepe ilçesinde bugün jandarmayı arayarak teslim olduğu öğrenildi. (DHA)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 20 yorum
idam edilmeli.
7 çocuk nedir la bunların amacı ne
@altgun68 bugün ayrılıkçılara biz izin vermiyoruz yarın azınlık olunca belki yalvarırız ayrılın diye :) :)
Bu nasıl bir dünya nasıl bir insanlıktır ki kumalık teklifini reddetti diye bir kadını öldürüyorsun Allah senin cezanı versin
Bu vicdan azabı seni bitirir asla huzur bulamazsın bir gün bile rahat yaşayamazsın
böle insan dışı mahlukatta vicdan olduğunu sanmıyorum
Geri Dön