MAGAZİN

Kuruluş Osman'da Bamsı'ya veda! Nurettin Sönmez diziden ayrıldı! Kuruluş Osman 61. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

ATV'nin sevilen dizisi Kuruluş Osman 60. son bölümüyle ekrana geldi. Kuruluş Osman son bölümde Osman Bey ve Malhun Hatun evlendi. Ancak anlaşmayı bozan Togay saldırı yaptı. Saldırıda Togay'ın ağır yaraladığı Bamsı Bey hayatını kaybetti. Dizide Bamsı Bey'i canlandıran Nurettin Sönmez de Kuruluş Osman'a veda etti. Kuruluş Osman'ın 61. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Fragmanda Osman Bey, Bamsı Bey'in intikamı için saldırıya geçiyor.

Başrollerini Burak Özçivit, Özge Törer, Nurettin Sönmez, Erkan Avcı gibi isimlerin paylaştığı Kuruluş Osman dizisi, 26 Mayıs Çarşamba akşamı 60. son bölümüyle ekrana geldi. Kuruluş Osman'ın 2 Haziran'da ekrana gelecek olan 61. yeni bölümünden ise çarpıcı bir fragman yayınlandı.

KURULUŞ OSMAN'DAN BAMSI'YA VEDA

Kuruluş Osman'ın son bölümünde Togay'ın hain saldırısına göğüs geren Bamsı, aldığı kılıç darbesiyle öldü.

0x0-60-bolum-foto-galeri-1621944336327

Dizide Bamsı'yı canlandıran Nurettin Sönmez ise veda etti.

0x0-60-bolum-foto-galeri-1621944338209

Kuruluş Osman'ın yapımcısı Mehmet Bozdağ da Instagram hesabından Bamsı karakterini canlandıran Nurettin Sönmez'e veda paylaşımı yaptı. Bozdağ paylaşımında, "Obada yürek, cenkte pusat oldu! Bir rüya bir destan oldu... Bu destanı anlatırken bize yoldaş olan, Bamsı karakterine can veren Nurettin Sönmez'e emeği ve yol arkadaşlığı için teşekkür ederim" notunu yazdı.

bamsı1

KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Osman Bey ve Malhun Hatun'un evliliği için Kayı Obası'nda düğün toyu kurulur. Uç bölgesinin Türk beylerinin de katıldığı görkemli bir düğün yapılırken, Bala Hatun bu evliliğe olur vermesine rağmen acısını içine atmaya çalışır.

0x0-60-bolum-foto-galeri-1621944333552

Mevsimin gelmesi ile düğün toyu ertesinde Kayı obasının Domaniç yaylasına göçmesine karar verilir.

0x0-60-bolum-foto-galeri-1621944338900

Obada hazırlıklar tüm hızıyla sürerken, Moğol valisinin uyarılarına rağmen Togay anlaşmayı bozarak Osman Bey'e saldırmaya karar verir.

0x0-60-bolum-foto-galeri-1621944333206

TOGAY'DAN HAİN SALDIRI

Osman Bey, Söğüt'teki işlerini halletmek üzere geride kalırken, göç katarın yola çıktıktan bir süre sonra Togay yönetimindeki Moğolların saldırısına uğrar.
0x0-60-bolum-foto-galeri-1621944340391

Katarın güvenliğinden sorumlu Bamsı Bey, Togay tarafından ağır biçimde yaralanır. Saldırıyı haber alan Osman Bey ve alpleri Moğol saldırısını püskürtmek için harekete geçer.

0x0-60-bolum-foto-galeri-1621944341451

BAMSI BEY ÖLECEK Mİ?

Ağır yaralanan Bamsı Bey'in akıbeti ne olacak? Anlaşmayı bozup Kayı Obası'na saldıran Togay'ın hedefi ne? Osman Bey, Moğol saldırısını püskürtmek için ne yapacak? Osman Bey ve Malhun Hatun'un düğününde neler yaşanacak? Bala Hatun ve Malhun Hatun aralarındaki anlaşmazlıkları çözebilecek mi? Nikola, Togay-Osman Bey savaşından nasıl faydalanacak?

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
AKP AKP AKP ,, SEN VARYA ŞEYTANA PABUCU TERS GİYDİRİRSİN sırf gazlama adıona yapılan projeler bunlar diriliş kuruluş selçuklu sırf gaz geçmişiyle yaşayan milletler tarihte ne haldeler bakın elbette geçmişle övüncez dersler çıkarcaz ama ileri gitmek için zamane şartları neyi gerektiriyorsa önce ahlak edep hırsız olmamam inanç saygı sonra eğitim çalışma ilim bilim al 1200-1300 lerde dünyaya hükmeden moğollar nerde ??? bu dizi saçma sapan akp projesi olmuş tarihten soğğuttun be akp
ne dediğini sende bilmiyorsun ya bir incele bakalım tarihte Türkiye en çok hangi dönem bu kadar ileri gitti
ölümün benim elimden olacak togay nasıl kıydın bamsı beyime
Geri Dön