Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Love Island’a resmen rakip oldu! Big Brother Nijerya programında yarışmacıların öpüşme sahnesi gündem oldu

  Nijerya’da yayınlanan ‘Big Brother’ programı ilginç anlara sahne oldu. İki yarışmacının evin içindeki kameralara aldırış etmeden öpüşmeye başladıkları anlar sosyal medyanın gündemine yerleşti. Sosyal medya kullanıcıları yarışmacıların öpüşme sahnesi ti’ye alan yorumları için adeta Twitter’a koştu.

  Love Island’a resmen rakip oldu! Big Brother Nijerya programında yarışmacıların öpüşme sahnesi gündem oldu

  İngiltere’nin reyting rekorları kıran realite şovu Love Island’a rakip olabilecek sahneler Nijerya’da yayınlanan ‘Big Brother’ şovundan geldi. Kadın ve erkek yarışmacıların kameralarla dolu bir evde yaşadığı programı izleyenler ilginç anlara tanık oldu. İzleyicileri bir an olsun unutan iki yarışmacı birbirlerine yakınlaştı ve bir anda öpüşmeye başladı.

  SOSYAL MEDYADAN DAKİKALARI SAYDILAR

  kapak2

  Görüntüler +18 olarak tanımlanırken birçok kişi halka açık bir programdaki öpüşme sahnesinin yayınlanmasını eleştirdi. Sosyal medya kullanıcılarının yorum yağmuruna tuttuğu görüntülerde yarışmacıların yaklaşık 3 dakika boyunca öpüştüğü dile getirildi. Sosyal medya kullanıcıları dakikaları sayarken bir kullanıcı Twitter’da yarışmacıların öpüştüğü anları paylaşarak, “Bir an hiç bitmeyecek zannettim” yorumunu yaptı. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, “Kesinlikle kimsenin kendilerini izlemediklerini düşünüyorlar” yorumunu yaptı.


  Express

  En Çok Aranan Haberler