Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medya fenomeni Polina Murugina kilisenin önünden çırılçıplak pozunu paylaştı! Hapis cezası alabilir

  Rusya’da yaşayan sosyal medya fenomeni Polina Murugina, yaptığı canlı yayınlarla tanınıyor. 24 yaşındaki fenomen isim geçtiğimiz günlerde bir kilisenin önünden çekilen çırılçıplak pozunu paylaştı. Bu paylaşımının sonrasında fenomen ismin hakkında soruşturma açıldığı açıklandı.

  Sosyal medyada son günlerde ülkelerin simge binaları ve ibadethaneler önünde toplum nezdinde kabul görmeyen pozlar trend haline gelmeye başladı. Şehirlerin simge binalarının önünde soyunup çırılçıplak poz veren isimlerinden sonuncusu Rus fenomen Polina Murugina oldu.

  SOSYAL MEDYA HESABINI KAPATTI

  1

  Vücudunun büyük bir bölümü dövmelerle kaplı olan fenomen Murugina, 2021 yılının sonralarında doğru Moskova’daki bir kilisenin önünde çıplak poz vererek sosyal medya hesabından yayınlamıştı. Tepkilere yol açan fotoğraf hakkında sosyal medya kullanıcılarının şikayette bulunduğu bildirildi. Murugina’nın hakkında “dini duygulara hakaret” suçundan soruşturma başlatıldı.

  Suçlu bulunduğu takdirde bir yıl hapis cezası veya 300 bin ruble (55 bin 694 lira) para cezasına çarptırılabilir. Konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmayan Murugina, fotoğrafı paylaştığı sosyal medya hesabını kapattı.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler