Mahsun Kırmızıgül ABD Başkanı Trump'ı ti'ye aldı: Kilisede şarap da içmişler mi

Yönetmen ve şarkıcı Mahsun Kırmızıgül, ABD Başkanı Donald Trump'ın George Floyd isimli siyah vatandaşın polis şiddetiyle öldürülmesinin ardından başlayan protestolardan sol grup Antifa'yı sorumlu tutması ve resmen 'terör örgütü' olarak sayılacağını duyurmasına, "Kilisede şarap da içmişler mi?" diye yazdı.

Mahsun Kırmızıgül ABD Başkanı Trump'ı ti'ye aldı: Kilisede şarap da içmişler mi

ABD’de siyahilere yönelik polis şiddetine karşı devam eden protestolarda dünyanın ilgisini çeken ilk isim Başkan Donal Trump oldu.

Trump son açıklamasında, "Şiddet olaylarına Antifa ve diğer radikal sol gruplar liderlik ediyor" dedi ve ANTIFA grubunu 'terörist' olarak nitelendirdi.

Bu açıklamasını türkücü Mahsun Kırmızıgül ise ti'ye aldı.
Gezi olayları döneminde medyanın 'Camide bira içtiler' iddiasına atıfta bulunan Mahsun Kırmızıgül, Trump’a seslenerek, “Kilisede şarap da içmişler mi” diye yazdı.

kirmizigl-rZjG

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 32 yorum
Mahsun Kırmızıgül diye yazılır adam diye okunur.
Mahsun'un yine terör sevici damarı tuttu. Neyse bu da HDP den millet vekili olur artık.
hadi orda dangalak insan kurban olasın mahsuma hdp ulan herkes özgürdür ber hdp lı terör mü olur terbiyesiz insan bilmeden konuşma yapma armut insan
la mahdun önce Türkçe konuşmayı yazmayı öğren.. şarapta yazılmaz. şarap da yazılır da bağlacı ayrı yazılır
@dogan_e_1982 tencere dibin kara seninki benden kara şarapta yazılır diyorsun ama mahdun diye yazılır öylemi bence ilginççç ;;;;;;))))))
aklına tüküreyim senin
TDK çalışıyorsun galiba cok önemliydi sanki kurduğun cümle cok düzgün
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler