Manuş Baba askerde! İnanılmaz değişim!

Ünlü şarkıcı Manuş Baba'nın askerlik fotoğrafı sosyal medyada gündem oldu. Manuş Baba'nın fotoğrafını görenler "yok artık" dedi.

Manuş Baba askerde! İnanılmaz değişim!

Son dönemin sevilen seslerinden Manuş Baba (Mustafa Özkan) askerlik görevini yapmak için birliğine teslim oldu. Manuş Baba'nın askerlik fotoğrafı ise sosyal medyayı salladı.

5d0a43877af507177c007866

Bedelli askerlikten yararlanan Manuş Baba’nın saçı ve sakallarını kestikten sonra bambaşka birine dönüşmesine yorumlar yağdı.

5d0a3fd37af507177c00780f

Bir sosyal medya kullanıcısı, "Adamın saçları ve sakalları gidince tanınmaz hale gelmiş." yorumunu yaptı. Başka bir sosyal medya kullanıcısı ise, "Saçlar ve sakallar gidince Manuş Baba olmuş Manuş Bebe" ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 50 yorum
Tsk nın kıyafetleri artık modernize edilsin ya çok demode diil mi?????Askerimiz daha iyisine layık
Hükümetin süresiz bedelli çıkarması vatana ihnettir
@speady31 devlet süresiz bedelli çıkarmıyor devlet 1 aylık temel askerlik çıkarıyor bu ne demek oluyor bedelli yapacak olan yükümlü de bedelsiz yapacak yükümlü de 1 ay temel askerlik yapmak zorunda sizde salayıp salayıp durmayın. Yok süresiz bedeliymiş. İhanet falan yok işinize gelmiyor.
@fffdddd_2019 --ulen çok bilmiş askerlik yapmayan ne güzelde belli oluyor 1 ay nedir lan sen 1 ayda daha o botu bağlamasını ancak öğreniyorsun askerliğin temel mantığı nedir orduda yetişmi,ş personelin sürekli aynı sayıda sabit kalması olası bir savaşa karşı ülkeyi koruma sen 1 aylık eğitim alan adamdan ne medet beklicen G-3 hiç gördün mü hayatında kaç parçadan oluşur nasıl takılır nasıl sökülür şarjöre mermi nasıl yerleşir daha atışa geçmedik bile diğer konulara girmedim daha olgunlaşma sabırla yoğrulma ana baba eş dost kıymet bilme ülke değeri manevi değerler
@speady31 fakirlere yok zenginlere var
@fffdddd_2019 Eskiden millet minimum 6 ay yapıyordu 1 ayda hem birşey öğrenemeyeceksin hemde devletin parasını ziyan edeceksin ne gerek var. Üstelik 6 ay yapanlara bile birşey öğrenemeden gitti gözüyle bakılıyordu sen neyden bahsediyorsun kardeş
vatanın emanet edildiği insanlara bakın bu yaşına kadar kaçak mı gezmiş?
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler