MasterChef Ekin Eylem, Ulaş İclal Aydın'ın kuzeni çıkt!

TV8'in sevilen programı MasterChef'in yarışmacısı Ekin Eylem Ulaş, ünlü oyuncu ve yazar İclal Aydın'ın kuzeni çıktı.

MasterChef Ekin Eylem, Ulaş İclal Aydın'ın kuzeni çıkt!

Herkes tarafından sevilerek izlenen TV8 ekranlarının yemek yarışması MasterChef, yayınlanan her bölümüyle büyük mücadelelere sahne oluyor. Yarışma kadar yarışmacıların da özel hayatları merak edilirken başarılı performasıyla dikkatleri üzerine çeken Ekin'in ünlü oyuncu ve yazar İclal Aydın'ın kuzeni olması herkesi şaşırttı.

masterchef-ekin-eylem-ulas-meger-0Qjc.png

Sosyal medya hesabından İclal Aydın'la birlikte çekildiği fotoğrafı paylaşan MasterChef Ekin, "İclal ablamın ve Hilal ablamın yeni kitapları hayırlı olsun, Not: kuzeniz" mesajını yazdı. Durumdan haberi olmayan sosyal medya kullanıcıları bu gerçek karşısında şaşkınlık yaşadı.

masterchef-ekin-eylem-ulas-meger-ugtp.png

Geçtiğimiz bölümde eleme potasında yarışmanın en iddialı ve en çok konuşulan isimleri vardı. Elemeye Yasin, Ekin, Mustafa ve Alican çıktı. Yarışmacılara eleme yemeği olarak yılan balığı şiş yemeği verildi. Somer Şef'in yemeğine en yakın yemeği yaparak eleme potasından kurtulan ilk isim ise Ekin oldu.

masterchef-ekin-eylem-ulas-meger-V6Yj.jpg

Elemeye Yasin, Ekin, Mustafa ve Alican çıktı. Yarışmacılara eleme yemeği olarak yılan balığı şiş yemeği verildi. Elemede ilk olarak potadan çıkan isim Ekin oldu. Yemeği beğenilen Ekin derin bir nefes alıp arkadaşlarına katıldı. Potadan ikinci olarak kurtulan isim ise Yasin'di.

masterchef-ekin-eylem-ulas-meger-hkTS.jpg

İsmini duyan Yasin beklenmedik bir tepki verdi ve gözyaşlarına boğuldu. Alican ve Mustafa'ya sarılan Yasin ağladı.

masterchef-ekin-eylem-ulas-meger-bYsd.jpg

Büyük elemede son ikiye kalan isimler Alican ve Mustafa oldu. Şefler iki yarışmacı arasında Masterchef'ten elenen ismin Mustafa olduğunu açıkladı. Mustafa geçen hafta da Eda ile elemede son ikiye kalmıştı ve potadan son dakikada kurtulmuştu.

masterchef-ekin-eylem-ulas-meger-1sUJ.jpg

Masterchef'ten elenmeyi beklemeyen Mustafa, giderken şefleri bombaladı. Mustafa vedasında jüriye karşı şunları söyledi:
-Beklemiyordum. Alican'ın tabağı benim tabağımdan iyi değildi. herşey eksikti. Bana 4 tane soğan söylediniz. Defne yaprağı da yoktu.
masterchef-ekin-eylem-ulas-meger-YYU6.jpg
-Üzgünüm keşke tabak yapamasaydım da gitseydim. Burda Alican'ın hiç bir şekilde tabağı benim tabağımın önüne geçemezdi. Burda görselliğe önem vermiyorsanız niye benden görsel bir şey istediniz. Keşke ben buraya başvurmasaydım, kimse beni tanımasaydı.

masterchef-ekin-eylem-ulas-meger-EQ44.jpg

Bu sözler üzerine Mehmet Yalçınkaya "Bugüne kadar kaç kişi elendi. 9 kişi... Bugüne kadar MasterChef adaletliydi, sen elenince mi adaletsiz oldu" dedi.

masterchef-ekin-eylem-ulas-meger-VO0b.jpg

Mehmet Yalçınkaya'nın söylediklerine daha da bozulan Mustafa Aydın, bir terbiyesizlik daha yaptı. Mehmet Şef'in konuşmasını tamamlamasını beklemeden önlüğünü çıkardı.

masterchef-ekin-eylem-ulas-meger-BtEx.jpg

Mustafa Aydın şeflerin şaşkın bakışları arasında öfkeli bir şekilde stüdyoyu terketti.

masterchef-ekin-eylem-ulas-meger-0hks.jpg

masterchef-ekin-eylem-ulas-meger-Z3d4.png

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
Normal bi vatandaşı almazlarki zaten yarışmaya.. Yarışmadakilere bakın hepsinin birileriyle bi baglantisi var yada zengin insanlar
aynen
batuda 80ler dizisindeki pastaneci kızın kardesi yasinde bizim kıbrisli delinin arkadasi olan bizim garibam mustafaya oldu ...
aman ne önemli şey
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler