MAGAZİN

MasterChef Selin kimdir? MasterChef Türkiye'den elenen Selin Aydın kaç yaşında, nereli? İşte hayat hikayesi

MasterChef Selin kimdir?  MasterChef Türkiye'den elenen Selin Aydın kaç yaşında, nereli?  İşte hayat hikayesi

MasterChef Türkiye yarışmacısı Selin Aydın, bir hafta kaldığı yarışmaya veda etti. Selin Öztürk Aydın yarışmaya yedeklerden dahil olmuştu. Peki MasterChef Selin kimdir? Kaç yaşında, nereli? İşte, MasterChef'in yeni yarışmacısı Selin Aydın mesleği, yaşı ve hayatı.

MasterChef 2020'nin ana kadrosuna yedeklerden giren yarışmacı Selin Aydın, 14 Eylül Pazartesi akşamı yarışmada yerini almıştı. Ancak yarışmaya girdiği ilk hafta elemeye kalmıştı. Genç bir girişimci olan Selin Aydın, MasterChef'in 20 Eylül Pazar ekrana gelen son bölümünde elenerek yarışmaya veda etti. İşte MasterChef Selin hakkında merak edilenler ve hayat hikayesi.

masterselin2

MASTERCHEF 2020'NİN YENİ YARIŞMACISI SELİN ÖZTÜRK AYDIN KİMDİR?

Selin Öztürk Aydın, 1990, İzmir doğumludur. Evli ve Toprak isimli bir oğlu olan yarışmacı, Manisa Celal Bayar Üniversitesi mezunudur.

masterselin3

Kendisini genç girişimci olarak tanımlayan yarışmacı, Atalante Danışmanlık ve Eğitim Hizmetlerinin kurucusudur. Firması, İnsan Kaynakları ve Eğitim alanında faaliyet göstermektedir. Selin Öztürk Aydın aynı zamanda Ege İş Kadınları Dernek üyesidir ve dernekte aktif olarak rol almaktadır.
selin2,

Toprağı ve mutfağı sevdiğini belirten yarışmacının hayali, kendi restoranında muhteşem tatlar sunmaktır. "Mutfağa olan tutkum bana güç veriyor" diyen Selin Öztürk Aydın, MasterChef 2020'nin ana kadrosuna yedeklerden giren yarışmacılar arasında yer almaktadır.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön