MAGAZİN

MasterChef Türkiye ne zaman başlayacak? İşte MasterChef Türkiye 2022 yeni sezon tarihi

MasterChef Türkiye 2022'nin yeni sezonu için geri sayım başladı. Yemek yapmayı seven ve binlerce kişinin şeflerden yeni şeyler öğrenmek için izlediği MasterChef Türkiye 2022'nin yeni sezon tarihi belli oldu. Birçok kişi internet üzerinden 'MasterChef Türkiye ne zaman başlayacak?' sorusuna yanıt arıyor. İşte Jüri koltuğunda Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın yer aldığı MasterChef Türkiye'nin yeni sezon tarihi.

MasterChef Türkiye ne zaman başlayacak? İşte MasterChef Türkiye 2022 yeni sezon tarihi

MasterChef Türkiye ne zaman hangi gün başlayacak sorusunun yanıtı binlerce izleyici tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Yeni sezonunda yine binlerce yarışmacıyı ağırlayacak olan MasterChef Türkiye 2022 için merak edilen yayın tarihi belli oldu. Peki, MasterChef Türkiye ne zaman başlayacak? İşte MasterChef Türkiye 2022 yeni sezon tarihi.

MASTERCHEF TÜRKİYE 2022 NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

MasterChef Türkiye 2022'nin yeni sezonu binlerce izleyici tarafından merak ediliyor. Yemek yapmayı ve yemeği seven, yemek pişirme teknikleri hakkında yeni bilgiler öğrenmek isteyen kişilerin merakla beklediği MasterChef Türkiye'nin yeni sezonu 1 Temmuz Cuma günü başlıyor.

MASTERCHEF TÜRKİYE'NİN YENİ SEZONUNDA HANGİ JÜRİLER OLACAK?

MaterChef Türkiye 2022'nin yeni sezon tarihinin belli olmasıyla birlikte, jüride hangi ünlü isimlerin de yer alacağı merak edildi. MasterChef'te geçtiğimiz sezonlar olduğu gibi bu sezonda da jüri koltuğunda Mehmet Yalçınkaya (Mehmet şef), Somer Sivrioğlu (Somer şef) ve Danilo Zanna (Danilo şef) yer alacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler