MAGAZİN

Masumlar Apartmanı 24. son bölüm final sahnesi! Çöplük gerçeğini öğrenen İnci'ye Han'dan şok sözler: Burası benim evim

TRT 1'in reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı 24. son bölümüyle ekrana geldi. Masumlar Apartmanı son bölümde çöp evin Han tarafından boşaltıldığı ortaya çıktı. Safiye ise eşyalarının atıldığını sanınca kriz geçirdi. Diğer yandan ise geceleri Han'ı takip eden İnci şoke eden gerçeklerle karşılaştı. Final sahnesinde ise İnci'nin kendisini takip ettiğini anlayan Han, eşinin karşısına çöp kıyafetleriyle çıktı. Han'ın "Burası benim evim. Evime hoş geldin" sözleri karşısında İnci dondu kaldı.

Başrollerinde Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola ve Merve Dizdar'ın yer aldığı Masumlar Apartmanı, izleyenleri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanan ve gerçek bir hikayeyi anlatan Masumlar Apartmanı'nın 2 Mart Salı akşamı izleyici ile buluşan 24. bölümünde Esra'nın şikayetiyle çöp eve gelen zabıtalar karşılarında boş evi gördü.

ÇÖP EV GERÇEĞİ ORTAYA ÇIKTI!

Esra'nın şikayet telefonunu duyan Han'ın evdeki bütün çöpleri teras katına taşıdığı ve evi boşalttığı ortaya çıktı. Safiye ve Gülben ise boş evi görünce büyük şaşkınlık yaşadı. Ancak Safiye eşyalarını attığı için Han'a çok kızdı ve sinir krizi geçirdi. Safiye eşyaların terasta olduğunu öğrenince Gülben'le birlikte yeniden eve taşımak istedi.
resize-dsc07441-5Fpu

Ancak o sırada yanlarına gelen Naci ise tüm gerçekleri gördü. Naci, Safiye ve Gülben'e yardım ederek çöpleri yeniden eve taşıdı.
resize-dsc07678-fe9c

ESAT'TAN GÜLBEN'İ ŞOKE EDEN TEKLİF!

Diğer yandan ise Esra'nın hareketlerinden dolayı ondan soğuyan Esat ise Gülben'i şaşırtacak bir hamle yaptı. Eve gelen Esta, Gülben'e birlikte dışarı çıkıp çay içmeyi teklif etti.

gülben1

Başta bunun şaka olduğunu sanan Gülben ise Esat'ın ciddi olduğunu anlayınca hayatının en mutlu anlarını yaşadı.

resize-dsc08357-n1WQ

İNCİ, HAN'IN ÇÖPLÜK GERÇEĞİNİ ÖĞRENDİ

Han'ın otoparkta gizlediği eski aracında vitrin mankeni kolu ve kadın peruğu bulan İnci ise gerçekleri öğrenmek için eşini takip etmeye başladı. Han'ın gece gizlice çöplüğe gittiğini gören İnci takip etmeyi sürdürdü. Ancak ise İnci'nin kendisini takip ettiğini anladı.

han1

Çöp arabasına kırmızı balon takan Han, İnci'nin çöplüğe gelmesiyle birlikte ona seslendi. İnci'nin karşısına çöp kıyafetleriyle çıkan Han, "Burası benim evim. Evime hoş geldin İnci" dedi. İnci ise gördüğü manzara karşısında bir kez daha şok yaşadı.
resize-dsc08994-HMno

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
bir sürü tutarsızlık var bari gerçek hayat demeyin sonuçta bir tane psikiyatrinin anıları bunun aslıda çiş problemi olan birinin hayatı diğerleri uyduruk kahraman bu kadar dengesiz davranan biri daha sonra anormal düzgün davranamaz çok fazla abartı var deliden daha deli durumu yaşatılıyor daha sonra normal yönetmen biraz fazla abartıyor
saçma sapan bir dizi konu ise yaramaz bomboş kime ne faydası varki anlamadım gitti
yönetmen ve senarist te bir sıkıntı var galiba
Geri Dön