Mehmet Ali Erbil'in son görüntüsü korkuttu

Şarkıcı Banu Parlak, Kaçış Sendromu nedeniyle 235 gün yoğun bakımda kalan Mehmet Ali Erbil'i ziyaret etti. 20 gün önce 2. Sayfa programına katılan ve kilolu haliyle dikkat çeken Erbil'in zayıflaması hayranlarını korkuttu.

Mehmet Ali Erbil'in son görüntüsü korkuttu

Arabada çektiği videolarla fenomen olan ve sonrası şarkıcılığa geçiş yapan Banu Parlak, dün akşam kızı ve annesi ile Mehmet Ali Erbil'i ziyaret etti. Geçtiğimiz günlerde Kaçış Sendromu nedeniyle hastaneye giden ve serum yiyen Erbil'in son görüntüsü ise herkesi korkuttu.

kacis-sendromu-rahatsizligi-olan-mehmet-ali-erbil-12549686_1424_m

Kaçış Sendromu hastalığı sebebiyle 235 gün yoğun bakımda kalan Mehmet Ali Erbil, her ay düzenli olarak serum alıyor.

kacis-sendromu-rahatsizligi-olan-mehmet-ali-erbil-12549686_7610_m

27 Eylül'de Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan ve aldığı kilolarla dikkat çeken Mehmet Ali Erbil adeta eridi. Hızla verdiği kilolarla dikkat çeken Mali'nin hastalık sürecindeki yorgunluğu da yüzüne yansıdı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 45 yorum
1000 civarında kadın ile yattım diyordun dünyalık zevklerinin sonu şimdi ölmek sana zor geliyordur.
en azından gözü açık gitmeyecek sen ne yaptın hayatında namaz diyorsan oda Fakir fukarayi sevindirdi hep.kedi ulaşamayacağı ciğere mundar dermiş sende o pozisyondasin..
EE herkes senin gibi düzgün insan olamıyor napcan ama sen yinede herkesin açığını arayana kadar herkes kendi açığına baksın
@s.akinsu müslüman biri olmadığın çok belli cahilsin çünkü sana şöyle örnek vereyim bir arkadaşın senin ailene her gün sövse hatta annaneni bacına senin yanında askıntılık yapsa sonra sana kanka naber dese senle can dost olsa olur mu onla arkadaşlık yapabilir misin, ? şimdi bin kadınla yatıp fakire sadaka vermeyle müslüman olunmuyor benim verdiğim örnek tam senin anlayacağın kapasitede çünkü akıllı biri olsan böyle konuşmazsın
Kral gibi yaşadı helal olsun ????????
allah günahlarını bağışlasın mali hastaneye yatmadan 3 gün önce 20 yasinda kizlarla takiliyodun
Kıskanmayalım.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler