SPOR

CANLI

Mehmet Demirkol: 'Pereira, Hamzaoğlu'nu kurtardı'

Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, maç sonu yayıncı kuruluşa yaptığı 90 dakika değerlendirmesinde Vitor Pereira'nın oyuncu değişikliklerini eleştirdi ve Portekizli hocanın Atletico Madrid maçının ardından tepkilerin merkezinde olan Hamza Hamzaoğlu'nu unutturduğunu belirtti.

Mehmet Demirkol: 'Pereira, Hamzaoğlu'nu kurtardı'

*MAÇIN CANLI ANLATIMI İÇİN TIKLAYINIZ

Demirkol'un maç sonu değerlendirmeleri şu şekilde:

"Fener'in temposu giderek düştü"

Gol yersin ama büyük takımlar tempoyu yükseltir. Fenerbahçe yüksek tempo başlayıp, hep düştü. Rakip, pozisyon buldu, Fenerbahçe'nin arkasına koşular yaptı. Oyun anlayışında fazla değişiklik yapmadılar. Ama Fenerbahçe düştü. Sorun Fenerbahçe'nin oyun mantalitesinde değil, fizikte... Fenerbahçe gidemiyor.

[Maçtan kareler-![Fenerbahçe - Molde maçından kareler](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/2123809/640xauto.jpg)](https://www.mynet.com/galeri/fenerbahce-molde-macindan-kareler-155113-myspor)

"Orta saha çıkıp forvet girerse..."

Mehmet Topal çıkıp, Fernadao oyuna girince şaşırdım. Çünkü orta sahaya el atman lazım, sen oradan bir adam çıkarıyorsun. Sonra vaziyeti görünce iki oyuncu (Alper Potuk ve Uygar Zeybek) aldı. Pereira adeta Hamzaoğlu'nu kurtardı. Birbirinden kopuk bir Fenerbahçe vardı bugün... Aykut Kocaman'ın ilk geldiği zamanki Young Boys maçı gibiydi. O zaman AYkut hoca da "bu takımın orta sahası çok şeffaf" demişti. O güne benzettim bu maçı.

"Taraftar olgunlaşmış"

Taraftarın maç sonu takımı alkışlaması ise onların olgunlaştığını gösteriyor. 5-6 yaşımdan beri maç izledim burada, bu tür maçlarda hep istifa beklenirdi. Ancak alkışladılar. Bu iyi...

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler