Mehmet Ali Alabora'nın annesinden ilk açıklama

Oyuncu Mehmet Ali Alabora'nın annesi Betül Arım, oğluyla ilgili çıkarılan yakalama kararına ilişkin, "FETÖ'cülerin 5 yıl önce yazdıkları iddianameyle yakalama kararı çıkarıldı" dedi.

Mehmet Ali Alabora'nın annesinden ilk açıklama

Gezi Parkı eylemlerinden dolayı ‘Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti’ni ortadan kaldırmaya veya görevini yapmasına engellemeye teşebbüs etme’ suçlamasıyla tutuklamaya yönelik yakalama kararı çıkartılan Mehmet Ali Alabora'nın annesi Betül Arım, yaşanılanlardan dolayı oldukça üzgün olduğunu söyledi.

180620131030567944599

Hatay’da turnede olan Arım, henüz oğlu ile görüşemediğini belirtti.

Sözcü'nün haberine göre; Arım, Gezi Parkı eylemleriyle ilgili oğlu adına hazırlanan iddianamede FETÖ’cülerin imzasının olduğunu söyleyen Arım, “Seçimlerden önce şimdi bunu çıkarttılar. Birisi firari, birisi hapiste olan savcıların hazırladıkları iddianameyle ilgili böyle bir karar verdiler” dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
K.bakmayın hanımefendi oğlunuz olacak o şahıs gezi eylemlerinde ''Mesele ağaç değil arkadaş hala anlamadınız mı hadi gelin'' diye twit atan şahıstır. O şahısın bizzat yazıp yönettiği Mi Minör tiyatrosunu bi izle bakayım orada neler yazmış neler yönetmiş!! İşiniz gücünüz ortalığı yıkmaktı orada polis araçları yakıldı otobüsler yakıldı İstiklal Caddesindeki iş yerleri yakıldı bunların hepsi devlet malı sözüm ona bunları yapan da devletçilik taslayan şahıslar!!
@djizmirli Mesele ağaç kesme değil diyen çok kişi vardı. Başbakanımzda demişti. Bakanlarda demişti. Geçmişte feto terörist başı dendiğinde birileri muhterem hoca efendide demişlerdi. Meçliste hoca efendimiz diye çok kişi ağladı. Heykeli dikilesi adam diyen bile vardı. Genel kurmay başkanımız bu fetocular tarafından içeri alındığında o zamanki iktidardan hiç kimse arkasında durmadığı gibi Ergenekon davasının savcısım diynlerde oldu. Hakan şükür gibi fetocuyu partisine alanlar oldu. Bütün geçmişimizi unutursak senin yazdıklaının bir anlamı olur.
@ayhangundugan Aynen en çokta solcular diyordu Muhterem hoca fetullah diye bülent ecevit başını cekiyor..
@ugur_1983_ikctr Bülent Ecevit bir defa demişse Akp giller familyası lideri dahil On binlerce demiştir. Niye siyasetteki fetocular araştırılsın önergesini reddetti akp giller familyası.
hainler elbet hesap verecek. Mehmet Ali Alabora ve ülkeyi karıştıran tüm vandallar , yaptıklarının hesabını elbet verecek. Herkes akıllı olsun, hainlik yaparsa cezasını çeker, ona göre.
@iyisef ama meclis fetocu dolu .cezalandırılır.,..yoksa bol keseden salliyomuyuz....
mehmet ali nin peşini bırakın
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler