Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Mide bulandıran itiraf! Büyükannesinin yakılan cansız bedeninin küllerini yemeklere koyuyor... "Ona daha yakın hissediyorum"

  Avustralya'da yaşayan Cheyenne isimli bir kadın vefat eden büyükannesinin cansız bedeninin yakılmasından sonra ortaya çıkan küllerini yemeklerinin bir parçası haline getirdiğini söyledi. Külleri yemenin büyükannesine kendisini daha da yakınlaştırdığını söyleyen kadının sözleri tepkilere neden oldu.

  Mide bulandıran itiraf! Büyükannesinin yakılan cansız bedeninin küllerini yemeklere koyuyor... "Ona daha yakın hissediyorum"

  MYNET|DIŞ HABERLER Avustralya'nın Narre Warren şehrinde yaşayan Cheyenne isimli bir kadın büyükannesinin yakılmış kalıntılarını tüketebilmek için bir kaseye koyduğunu söyleyince tepkilerin odağına yerleşti. Fox'un Melbourne kahvaltı programı Cashfessional'a konuk olan kadın ölümünden sonra acı çeken annesini neşelendirmek amacıyla büyükannesinin küllerini yediğini söyledi.

  GARNİTÜR OLARAK KULLANIYOR

  kapak2

  Büyükanne ve büyükbabasının cansız bedenine ait külleri garnitür olarak kullanmanın onları sonsuza kadar içinde yaşatmak anlamına geldiğini söyleyen Cheyenne, "Ninem geçen yıl ağustos ayında vefat etti ve cenazesi yakıldı. Ailem ve ben yas tutuyorduk, bu yüzden bir gece annemin yanına gittim ve onu neşelendirmek için 'Hadi onu yiyelim' dedim. Onu sırf eğlence olsun diye yiyorum. Nan sonsuza kadar benimle yaşayacak. Ona daha yakın hissediyorum" dedi.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler