Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  17 yaşında sokakta kaldığını söyledi! "1 yılda milyon dolar ciro elde etmeyi başardım" diye paylaşınca sosyal medyada gündem yarattı

  Sosyal medyada 'ilaydaiilyy' kullanıcı adıyla paylaşım yapan genç bir kadının sözleri gündem oldu. 17 yaşında sokakta kaldığını söyleyen genç kadın 1 yıl içinde milyon dolar ciro elde etmeyi başararak dünyayı gezdiğini iddia edince bir anda sosyal medyanın gündemine yerleşti. İlayda isimli genç kadının paylaşımı sosyal medyada çok konuşuldu.

  Sosyal medyada İlayda isimli genç bir kadın 1 yıl içinde hayatındaki köklü değişimi anlattığı bir paylaşım yapınca ilgi çekti. 17 yaşındayken kirasını ödeyemediği için sokakta kaldığını söyleyen genç kadın paylaşımında, "17 yaşında sokakta kalan kızdan nasıl dünyayı gezen,ev ve araba alan kıza dönüştüm onu anlatıyorum. Garsondum. Kirayı ödeyemedim ve evden çıkmak zorunda kaldım. Birkaç gün otel tutmuştum o zamanlar. Sonrasında e-ticarete girip zengin olanları gördüm. Araştırdım, birikimi ona göre yatırdım. Borsayı denedim bir senenin sonunda milyon dolar ciro elde etmeyi başardım ve hayalime ulaştım" notunu ekledi.

  kapak1

  Kirasını ödeyemediği bir zaman diliminden milyonluk cirolar elde ettiği bir ana geçiş yaptığını ifade eden İlayda'nın paylaşımı gündem oldu.

  kapak2

  Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Bu hikayenin böyle olmadığına yemin edebilirim ama ispatlayamam" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Bu mümkün mü sizce?" yorumunda bulundu.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler