Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Mide bulandırdı! Hindistan’daki bir hamur imalathanesinde çekilen görüntüler gündem oldu

  Hindistan’da bir hamur imalathanesinde çekilen görüntüler sosyal medyada gündem yarattı. Çalışanların çıplak ayakla dolaştığı ve oluşturulan hamurların yerlerde yoğrulduğu imalathane hijyenik koşullardan yoksun olması nedeniyle tepki çekti.

  Bir hamur imalathanesinde çekilen görüntüler sosyal medya kullanıcılarına ‘pes’ dedirtti. Çalışanların eldiven ve bone kullanmadığı ve ekipmanların temiz olmadığı dikkatleri çekti. Çalışanların çıplak ayakla mesailerine devam ettikleri işletmede adım adım hamurların oluşturma sürecine yer verilen bir video paylaşıldı.

  SOSYAL MEDYADAN TEPKİ ÇEKTİ

  2

  Hindistan’a özgü bir sokak lezzeti olan vadiyanın imalathanedeki oluşum sürecinden adım adım bahsedilen videoda, “Hamur merdaneden geçirilerek vadiya yapımına başlanır. İçine bir damla su eklenir. Hamur bir kenara alınır ve bir baharat karşımıyla karıştırılır. Hamur vadiya yapılmaya hazır. Sonra güneşte kurumaya alınır. Kurutulan vadiye getirilip pişirilir” ifadeleri kullanıldı.

  4

  Sosyal medya kullanıcılarının tepkisi geçen görüntüler kısa sürede binlerce izlenme ve yoruma ulaştı. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, “Gerçekten midem bulandı” yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, “Bunu izlemeye dayanamadım bile” yorumunu yaptı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler