HABER

Minibüs şoförü ile düğün konvoyunun yol verme kavgası kamerada

Esenyurt'ta bir minibüs şoförü ile düğün konvoyu arasında yol verme tartışması kavgaya dönüştü. Minibüsün yolunu kesen düğün konvoyundaki şahıslar, şoföre tokat ve yumruklarla saldırdı. Çevredeki vatandaşların güçlükle ayırdığı kavga anları ise bir vatandaşın cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

Olay, geçtiğimiz günlerde Esenyurt'ta meydana geldi. Minibüs şoförüyle düğün konvoyu arasında yol verme nedeniyle tartışma başladı. Konvoydaki şahısların minibüsün önünü kesmesiyle hararetlenen tartışma ilerleyen dakikalarda kavgaya dönüştü. Araçlarından inen onlarca kişinin etrafını sardığı minibüs şoförü, tokat ve yumrukların hedefi oldu.

O ANLAR CEP TELEFONU KAMERASIYLA GÖRÜNTÜLENDİ

Bir süre sonra çevredeki vatandaşların müdahale etmesiyle sakinleşen kavga, konvoydaki şahısların araçlarına binmesiyle son buldu. Minibüs şoförünün konvoydaki onlarca şahsın saldırısına uğradığı o anlar ise çevredeki bir vatandaşın cep telefonu kamerasına anbean yansıdı.

(İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
MİNİBÜS ŞOFÖRÜ HAKLI. DÜĞÜN KONVOYLARINDA HERKES KENDİNİ USTA ŞOFÖR ZANNEDİYOR VE BOŞ HAVA YAPIYOR. DÜĞÜN KONVOYUNDAKİLER 1 MİNİBÜS ŞOFÖRÜNE 10 KİŞİ SALDIRIYOR. SORSAN ERKEK ADAMIM DERLER. SİZ KORKAKSINIZ. İNŞALLAH SİZİNDE BAŞINIZA GELİR. ADAM OLUN DEMEYECEĞIM ÇÜNKÜ OLAMAZSINIZ.
çok delikanlı kardeşlermiş gerçekten. size insan diyenin .....
Geri Dön