'Mültecilere Avrupa'nın kapıları açıldı' haberine Demet Akalın çok sevindi

İdlib'deki Türk askerlerine yapılan saldırının ardından Türkiye AB’ye gitmek isteyen mültecileri durdurmama kararı aldı. Bu kararın ardından şarkıcı Demet Akalın yaptığı paylaşımla dikkat çekti.

'Mültecilere Avrupa'nın kapıları açıldı' haberine Demet Akalın çok sevindi

Suriye'de rejim güçlerinin İdlib'deki Türk askerlerine yönelik hava saldırısının ardından Türkiye'nin AB'ye gitmek isteyen mültecileri durdurmama kararı aldığı yönündeki açıklamalardan sonra mülteciler Yunanistan ve Bulgaristan'a gidebilmek için harekete geçti.

Bu haberler sosyal medyaya düşünce Demet Akalın hemen bir paylaşım yaptı. Demet Akalın sınır kapılarının açılması haberine "İnşalllah doğrudur" paylaşımıyla yanıt verdi. Akalın ülkedeki mülteciler için yaptığı yorumlarla sosyal medyada dikkat çekti.

İşte o paylaşım:

Capture

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 19 yorum
suriyelilerden şikayet edip bunları başımıza bela edenleri savunan demet.komiksin..
kapıların açılması geç bile kalındı,Türkiye kesinlikle ab nin bekçiliğini yapmamalı tüm ab zaten ülkemizin açıkça düşmanı
gitsinler ülkemden yanlışlıkla bombaladık diyen heryerde sadece gökyüzünü bırakıp paramparça edilsin her yer yanlışlıkla yaptık deriz..suriyeli görürsem etrafımda ben bilirim ne diyeceğimi.defolsunlar ülkemden artık gitsin vatan için savaşsınlar merhametsize merhamet edilmez biz bir çocuk yapıp derdine düşerken onlar güya yerleri belli değil 8-9 tane çocuk yapıyorlar
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler