MAGAZİN

Neslihan Doğrusöz'den yatakta üstsüz paylaşım!

Cinsiyet değiştirdikten sonra Sevda Demirel ile yaşadığı aşkla gündeme gelen Neslihan Doğrusöz yatakta çekilen bir videosunu paylaştı.

Ünlü şarkıcı Sevda Demirel ile katıldığı moda programında adını duyurduktan sonra cinsiyet değiştiren Neslihan Doğrusöz, aşk yaşamaya başladı. Kısa sürede aşklarını ilan eden ikiliden Doğrusöz, Demirel ile yatakta çektiği bir videosunu paylaştı.

ÜSTSÜZ PAYLAŞIM

Aşkları ortaya çıkar çıkmaz Sevda Demirel ile olan anlarını sosyal medyadan paylaşan Doğrusöz, son olarak bir yatak videosunu yayınladı. Instagram hesabının hikaye kısmından video atan Doğrusöz, birlikte yattığı Demirel'e kahvaltı yapmak istediğini söylüyor. Demirel ise sevgilisine "Acıktın mı ooo bebeğim" diyerek karşılık veriyor.

Doğrusöz bu anların videosunu Demirel'i etiketleyerek takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi. Doğrusöz'ün üstsüz yatak pozu takipçilerinin dikkatinden kaçmadı ve yorum yağdı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 21 yorum
Allahın, belaları bunlar işte Türk töresi sizi görmek istemiyor yallah Hollanda ya
niye lan osmanlida erkekleri dansöz gibi oynatmak türkkültürü degilmi ?
@mustafa_aydin_h4 o senin ceddinin kültürüdür
@mustafa_aydin_h4 Değil tabi nerden uyduruyorsunuz bunları hep böyle böyle yaparak bızdunuz çocukların gençlerin ahlakını Allah’ın laneti bı tür zihniyetlerin üzerinde olsun inşaaşlah Allah size daha ne kadar büyük bir bela verebilir ki
@selahattinafsin21 helal valla.3 selim hamamda ne kovalarken ölmştü.
süpersiniz işte geleceğin türkiyesi
bu nedir abi böğğ mide gelan kalmadı
Geri Dön