MAGAZİN

Nihat Doğan'dan Seda Sayan açıklaması: 'Çok heyecanlandım'

Geçtiğimiz gün Seda Sayan, eski sevgilisi Nihat Doğan'ın Beyaz TV'deki programına katılıp Müge Anlı'yı eleştirmişti. Yıllar sonra karşı karşıya gelen ikilinin arasındaki samimiyet, 'barışacaklar' şeklinde yorumlandı. Dün özellikle sosyal medyada çok konuşulan bu durum hakkında Nihat Doğan'dan yeni açıklamalar geldi.

Nihat Doğan'dan Seda Sayan açıklaması: 'Çok heyecanlandım'

Beyaz TV'de 'Söylemezsem Olmaz' programının sunucusu Nihat Doğan, Seda Sayan'la dün canlı yayında yaptığı görüşmeyle ilgili düşüncelerini yine kendi programında açıkladı.

İşte 'Sahnede duruşı ondan öğrendim' diyen Nihat Doğan'ın o açıklamaları...

"SAHNE DURUŞUNU ONDAN ÖĞRENDİM"

Eski sevgilisi Seda Sayan hakkında ilk kez konuşan Doğan, "Seda Hanım'ın bana kattğı çok şeyler var. Televizyonculuktaki başarım... En büyük taktikleri ondan öğrendim. Sahne duruşunu ondan öğrendim. İmaj nasıl yapılmalı? Herkes gurur yapar söylemez, ama Seda Hanım bana çok şey kattı" dedi.

Ünlü türkücü, "Benim de ona kattığım çok şey var. İlişkiye ilk başladığımızda aldığı praya bakın, bir de biz ayrılırken aldığı paraya bakın. Ona yaptığım albüm, şarkıdan sonra ekstradan ekstraya koşmaya başladı. Reklam müziklerini yaptım. Birbirimize faydamız oldu. Belki onun bana daha fazla olmuştur. Onu da inkar etmem" ifadelerini kullandı.

seda

Okuyucu Yorumları9 yorum
 • 471 Oy
  YA ANLAMIYORUM ŞU ADAMI HABER YAPMAYIN ARTIK.
 • 363 Oy
  Akıl fukarası iki mahluk.
 • 304 Oy
  Siz sevmiyorsunuz haberini okumayın ben seviyorum haberini de okuyorum
 • 235 Oy
  BUNLAR MIDESIZ
 • 222 Oy
  ünlü türkücüymüş
 • 0 Oy
  Hepsi reklam içindi demek istemiş sanki. Hep ekstralar, para pul. Insan aşk ve sevgiden bahseder. Ama profil belli. :)
 • 0 Oy
  nihat doğan aç kalmış!!!!
 • 0 Oy
  haber yapmayın dersiniz ama haberin hepsini okur sonrada yorum bile yaparsınız ikiside mükemmel seviyorum sizi seda ve nihat
 • 0 Oy
  yhaaaa bırakın şu yaratıkları bize ne yaa seda sayandan nihat doğandan Cehhenemin dibine kadar yolları var..iğrenç kişiliklerini leş hayatlarını ne çıkarıp duruyorsunuz önümüze haber diye.. kaydadeğer insanmı bunlar.. ziyann

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.