Nilüfer'den büyük hassasiyet! 'Tüm eğitim masrafları benden'

Nilüfer, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından koruma altına alınan Hurşide Nur C.'nin (10) tüm eğitim masraflarını üstlendi.

Nilüfer'den büyük hassasiyet! 'Tüm eğitim masrafları benden'

Kahramanmaraş Afşin’de şizofreni annesiyle yaşadığı için Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından koruma altına alınan Hurşide Nur C. (10) ‘ye Nilüfer yardım eli uzattı. Ünü sanatçının yıllar önce seslendirdiği 'Çok Uzaklarda’ şarkısını seslendiren Nur C.’nin performansından çok etkilenen Nilüfer, minik kızın eğitim masraflarını üstlendi.

Videoyu sayfasında yayımlayan Nilüfer, şu sözlere yer verdi: Tatlı Hürşide'nin babasıyla konuştum. Baba şu anda köyde, çocuklar Kahramanmaraş’ta kurumda, anne hastanede. Baba çocuklar için benden bisiklet istedi. Çok tokgözlüler. Gözyaşları içinde söyledi bu isteğini. Bu sabah kurumu aradım ve Hürşide’yle konuştum. Çok akıllı bir kız.

Nilüfer, 'Çok Uzaklarda' şarsını okuyan 10 yaşındaki Hurşide Nur C.'yi arayarak ona yardım elini uzattı.

OKUMAYI ÇOK SEVİYOR!

Yazısında Hurşide'nin okulu ve şarkıyı söylemeyi çok sevdiğini aktaran Nilüfer, "Hurşide, dört kardeşi için oyuncak ve kendisi içinde bazı şeyler istediğini anlattı. Ben de eğitimin bundan sonra bende dedim. Baba Bekir Bey köylerine davet etti beni. Hurşide iyi, kardeşleriyle aynı odadalar. Kardeşim Ayşenur'a burada iyi bakılıyor dedi.

ni,lüferrr


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
senin o mübarek ellerinden öpüyorum güzel kadın sana olan hayranlığımı yüz kez daha artırdın...rabbim sana sağlıklı uzun bir ömür versin..
imkanı olan herkes bir kız çocuğu okutmak zorunda. toplum için, gelecek için, bizler için...
altın yürekli güzel kadın...
Ülkemizde bunlardan daha çok var devletin ve durumu iyi olan insanların bu konularda daha çok hassasiyet göstermesi lazım gencecik evlatlar hayatın acı kollarına bırakılmamalı ellerinden tutup topluma yararlı bir birey yetiştirmemiz lazım helal olsun yinede nilüfere ilk izlediğimde bu video göz yaşlarımı tutamamıştım şimdi tebessüm edebiliyorum...
Helal. Olsun nilüfer... Ta uzak yollardan koşmuşsun gitmişsin de o kızın kollarına...
Allah razı olsun senden
nilufer bitanesin
çok sevindim ya allah razı olsun.
helal sana nilüferabla
tüm çocukları, özellikle kız çocuklarını devlet takip etmeli ya bir meslek öğrenmek zorunda olmalılar ya da bir okul bitirmeliler erkeklere nasıl askerlik zorunluysa kadınlara da okumak zorunlu olmalı. kadının elinin dokunduğu herşey güzelleşir.
adın gibisin cok sagol sevgili kardeşim allah senden razı olsun..
Diğer Haberler