HABER

Odanızın havasını değiştirecek, çalışmayı daha keyifli hale getirecek akıllı masa lambası

Teknolojinin sağladığı rahatlığın keyfini çıkarmak ister misiniz? “Evet” dediğinizi duyar gibiyiz. O halde sizi harika bir akıllı ev ürünüyle tanıştırabiliriz: ister evde ister ofiste kullanabileceğiniz son teknoloji ürünü akıllı masa lambası! Çalışma motivasyonunuzu ve verimliliğinizi arttıracak bu cihazı gelin daha yakından tanıyalım.

Siz de odanızın havasını değiştirip, çalışmanızı daha keyifli hale getirmek isterseniz;

Trendyol’daki benzer ürünlere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Amazon’daki ürünlere ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sade fakat şık bir tasarım sahip olan akıllı masa lambaları, son zamanların en beğenilen teknoloji ürünlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Evde ya da ofiste masa başında çalışanların konforunu arttıran bu masa lambaları hem sarı hem beyaz ışıkta aydınlatma sağlıyor, ışığın rengini ve şiddetini de kullanıcının ayarlamasına olanak tanıyor. Okuma ve yazma için gelişmiş göz korumasına sahip olan cihazlar, akıllı telefonlar üzerinden kontrol edilebiliyor. Lambaların üzerindeki buton, açma kapama ve parlaklık ayarı yapmanızı sağlarken tüm bu işlemler akıllı telefonlarla da gerçekleştirilebiliyor. Çalışırken mola vermeyi unutanların oldukça hoşuna gidecek bu akıllı cihazları; çalışmaya başlamadan önce belirlediğiniz süre sonunda yanıp sönecek şekilde ayarlayabiliyorsunuz. Böylece mola zamanı geldiğinde sizi uyarmış oluyor. Kimi modeller ise sesli uyarı sistemine sahip. Ayrıca güne çok erken başlayanlar ve uyandığında odanın karanlık olmasını istemeyenler, akıllı lambayı önceden kurarak uyandıklarında odanın istedikleri aydınlıkta olmasını sağlayabiliyor. Kullanıcılar, akıllı masa lambalarının çalışma verimliliklerini büyük ölçüde arttırdığını ve konforlu bir ortam sağladığını ifade ediyor. Siz de odanızın havasını değiştirip, çalışmanızı daha keyifli hale getirmek isterseniz;

Trendyol’daki benzer ürünlere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Amazon’daki ürünlere ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.


Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )

İş birliği İçerikleri

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler