HABER

Onur Alp Eker neden öldü? Ön otopsi raporunda şoke eden arı iğnesi detayı

Ankara'da kaçan kurbanlık koyunu yakalamak isterken kaybolan ve arama çalışmaları sonucu cansız bedenine ulaşılan 19 yaşındaki tıp fakültesi öğrencisi Onur Eker'in ölümüyle ilgili ön otopsi raporu ortaya çıktı.

Ankara'da Kurban Bayramı'nın ilk günü kaçan kurbanlığını bulmak isterken kaybolan 19 yaşındaki Onur Alp Eker, güvenlik kameralarına yansıdığı görüntülere yakın bir bölgede ölü bulundu.

Yerde yüzüstü yatar vaziyette bir genç tarafından bulunan Eker'in ölümüyle ilgili olay yerinde ilk inceleme yapılmış. Yapılan incelemede şüpheli bir duruma rastlanmamıştı.

SORUŞTURMADA YENİ DETAYLAR

Eker'in ölümüyle ilgili yürütülen soruşturmada yeni bir detaya ulaşıldı. Eker'in cansız bedeninin bulunduğu bölgenin yakınında bir arı kovanının bulunduğu belirlendi.

VÜCUDUNDA ÇOK SAYIDA ARI İĞNESİ İZİNE RASTLANDI

Sabah'tan Halit Turan'ın haberine göre yapılan ön otopside Eker'in vücudunda çok sayıda arı iğnesi izine rastlandı.

Talihsiz gencin arı sokması ya da beyin kanaması sonucu hayatını kaybettiği öngörülürken, ölüm nedeni Adli Tıp'ın hazırlayacağı rapora göre netlik kazanacak.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 27 yorum
her ne olursa olsun, çok üzüldüm. yakınlarına sabır diliyorum.
Şu yorumun nesine dislike atılır anlamak mümkün değil.
Mekanı cennet olsun inşallah çok üzüldüm
Pursaklar ilçesi bildiğim kadarı ile merkez ilçe.Şehrin merkezinde arıcılıkmı yapılır.Yokmudur bunu düzenleyen bir yönerge ,yönetmelik herkes bahçesinde arıcılık yapabiliyormu.Gerçi burası Türkiye herşeyin olması mümkün konuştuğum şeye bak..
mevlam şehitler zümresinden eylesin
Geri Dön