HABER

Onur Alp Eker son yolculuğuna uğurlandı

Ankara’da kaçan kurbanlık koyunu yakalamak için peşinden giden ve kaybolduktan iki gün sonra cansız bedenine ulaşılan 19 yaşındaki Onur Alp Eker, Karşıyaka Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

Pursaklar ilçesine bağlı Sirkeli Mahallesi'nde tıp fakültesi öğrencisi 19 yaşındaki Onur Alp Eker, evlerinin bahçesinden kaçan kurbanlığın peşine düşmüştü. Bir süre sonra kendisinden haber alamayan Eker'in ailesi, çocuklarının bulunması için durumu polise bildirmişti.

Bunun üzerine polis, jandarma ve AFAD ekipleri, Sirkeli Mahallesi'nde ve kırsal bölgede arama çalışması başlatmıştı.

150'den fazla personelin katılımı ile 2 gün süren arama kurtarma çalışmaları sonucunda Eker'in cansız bedeni dere yatağı kenarında bulunmuştu.

20210723_2_49313819_67276424_Web

KESİN ÖLÜM NEDENİ OTOPSİ SONUCU BELLİ OLACAK

Onur Alp Eker'in cansız bedenine ulaşıldığında, üstündeki kıyafetlere ve vücuduna herhangi bir zarar gelmediği, cep telefonunun da yanında olduğu belirtildi. Eker'in kesin ölüm nedeni otopsi sonucu belli olacak.

AW377049_05

SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Ankara Adli Tıp Kurumunda yapılan otopsinin ardından gencin naaşı bugün ailesine teslim edildi.

kacan-kurbanligin-pesinden-gidip-cesedi-bulunan-onurun-olum-nedeni-otopside-belli-olacak-2-_2307_dhaphoto2

Eker’in naaşı, Karşıyaka Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından toprağa verilmek üzere Karşıyaka Mezarlığı’na götürüldü.

Tıp fakültesi öğrencisi olan Eker’in acılı ailesi, evlatlarını son yolculuğuna uğurlarken gözyaşlarına hakim olamadı. (AA / İHA / DHA)

kacan-kurbanligin-pesinden-gidip-cesedi-bulunan-onurun-olum-nedeni-otopside-belli-olacak-2-_6606_dhaphoto3


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön