Ozan Güven'e hapis istemi! 13,5 yıla kadar...

Sevgilisini darp ettiği öne sürülen Ozan Güven hakkında, "hakaret", "tehdit", "kişiyi hürriyetinden yoksun kılma"ve "kasten yaralama" suçlarından 3 yıl 8 aydan, 13,5 yıla kadar hapis istemiyle iddianame düzenlendi.

Ozan Güven'e hapis istemi! 13,5 yıla kadar...

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesi Bürosu'nca Deniz Bulutsuz'un şikayeti üzerine Ozan Güven hakkında başlatılan soruşturma tamamlandı.

Savcılık, Güven hakkında 'hakaret', 'Cebir, tehdit veya hile kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun kılma' ve 'kasten yaralama' suçlarından 3 yıl 9 aydan 13 yıl 6 aya kadar hapis istemiyle iddianame hazırladı.

Ozan Güven sevgilisi Deniz Bulutsuz’u darp etti iddiası gündeme bomba gibi düştü! Deniz Bulutsuz kimdir? Ozan Güven kimdir?

İstanbul 58. Asliye Ceza Mahkemesi'ne gönderilen iddianamede, doktor raporunun dikkate alındığı ve eylemin basit yaralama kapsamında kalmadığı ifade edildi.

İddianame kabul edilirse Güven önümüzdeki günlerde hakim karşısına çıkacak.

Bulutsuz, Güven'in kendisini darp ettiğini belirterek İstanbul başsavcılığına başvuruda bulunmuştu. Güven ise suçlamayı reddederek Bulutsuz’un kendisine saldırdığını öne sürmüştü.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 30 yorum
bu bir ilk olsun ünlü falan dinlemeyin atın 1 sene yatsın dicem ama olmayacağını hepimiz biliyoruz. adalet terazimiz şaşmış
onun bunun karısını kızını namusunu kirleten birileri bunlar.her bir kadını koynuna atıyor.umarım hak ettiği cezayı alır.
Kadına şiddete emsal bir karar olur inşallah
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler