MAGAZİN

Pamela Anderson'a dönüşen Lily James sette! Son hali olay oldu

Hulu’nun Lily James ve Sebastian Stan’li Pam & Tommy isimli dizisinin çekimleri sürüyor. Dizide Pamela Anderson'ı canlandıran James sette görüntülendi.

Pamela Anderson'a dönüşen Lily James sette! Son hali olay oldu

Kariyerine foto model olarak başladıktan sonra sinema ve televizyon dünyasında da varlık gösteren Pamela Anderson ile Mötley Crüe’nun bateristi Tommy Lee‘nin bir dönem magazin gündeminden düşmeyen ilişkisi, Pam & Tommy adını taşıyan yeni bir mini diziye konu oluyor. Hulu tarafından hazırlanan dizi için hazırlıkların hız kazanmasıyla birlikte setten karelerde ortaya çıktı.

Dizide Pamela Anderson’a Cinderella, War & Peace, Baby Driver gibi yapımlarla tanınan Lily James; Tommy Lee’ye ise Marvel Sinematik Evreni’nin Winter Soldier’ı Sebastian Stan hayat veriyor.

BGUS_2125171_004

Son dönemlerde cesur sahnelerde rol almasıyla dikkat çeken Lily James Anderson'a dönüşümüyle olay olmuştu. Genç oyuncu son olarak da dizi setinde görüntülendi.

Göğüs uçlarının belli olduğu bir elbise giyen ve çekimlere hazırlanan James bu görüntüsüyle hayranlarını heyecanlandırdı.

BGUS_2125171_015

SEKS KASEDİNE ODAKLANIYOR

Pamela Anderson ve Tommy Lee’nin çalkantılı ilişkisi, balayı sırasında çektikleri seks kasetinin çalınıp yayınlanmasıyla daha da sansasyonel bir hâl almıştı. Dizide çiftin seks kasetini çalan kişiyi başarılı komedyen Seth Rogen canlandırıyor.

BGUS_2125171_017

Seks kasetinin çalınması ve yayınlanması hikâyede önemli bir yere sahip olsa da, dizi kapsamını çok daha geniş tutacak ve çiftin hikâyesini, 1995’te tanıştıktan 96 saat sonra evlenmelerinden başlayarak anlatacak. Pamela Anderson’ın seks kasetini yayınlayan şirkete dava açmasıyla başlayan mahkeme sürecinin de hikâyenin parçası olması bekleniyor.

BGUS_2125171_040

Dizinin oyuncu kadrosunda Lily James, Sebastian Stan ve Seth Rogen’a Nick Offerman, Taylor Schilling, Andrew Dice Clay, Mozhan Marnò gibi isimler eşlik ediyor.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
mynet seradam binlerce para kazanıyor haberinizin yorumu yükleniyor diyor bir saattir açılmıyor, ne yapmaya çalışıyorsunuz siz. zaten üyeliğimi iptal ediyorum, siz böyle üye kaybetmeye devam edin..
silikonları erimiş sadece ama gideri vaaar :)
Geri Dön