MAGAZİN

Paramparça, 'Barış Falay'sız' kaldı

Paramparça dizisinin Harun'u Barış Falay'dan gelen haber üzdü. Domuz gribine yakalanan Barış Falay'ın Paramparça dizisinin çekimlerine katılamadığı öğrenildi.

Paramparça, 'Barış Falay'sız' kaldı

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de hızla yayılan domuz gribinden nasibini alan isimler arasına Paramparça dizisiyle izleyici karşısına çıkan Barış Falay'da katıldı. Erkan Petekkaya, Ebru Özkan, Nursel Köse, Alina Boz, Leyla Tanlar, Tekin, Güneş Emir, Burak Tozkoparan gibi isimlerin yer aldığı Paramparça dizisinde Harun karakterine hayat veren Barış Falay, geçtiğimiz günlerde rahatsızlanmış ve yüksek ateş nedeniyle hastaneye kaldırılmıştı. Gayrettepe'deki özel bir hastanede tedavi altına alınan Barış Falay'a domuz gribi teşhisi konulduğu öğrenildi. Ünlü oyuncunun bu nedenle bir süredir Paramparça çekimlerine katılamadığı ortaya çıktı. Paramparça ekibinde yer alan Barış Falay gibi birçok ünlü isime de son dönemde domuz gribi teşhisi konmuştu. Manken Ebru Şallı'nın oğlu Beren, oyuncu Gamze Topuz'un bir yaşında kızı Eliz ve Bülent Ersoy, domuz gribi tehlikesi atlatan isimler arasındaydı.

BARIŞ FALAY KİMDİR?

197 doğumlu olan Barış Falay, Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Bölümünü bitirmiştir.Çeşitli özel tiyatrolarda ve Ankara Devlet Tiyatrosu' nda 2 yıl çalıştıktan sonra İzmit Şehir Tiyatrosu sanatçısı olan Barış Falay; "Hamlet" ile başlayan bu serüven, "Üç Kuruşluk Opera", "Misafir", "Kamyon", "Roberto Zucco", "Kırmızı Yorgunları", "Azizname", "Barış", "Bahar Noktası", "Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz", "Karar Kimin" gibi pek çok oyunun kadrosunda yer almıştır. Aynı zamanda bazı oyunların yöneticiliğini yapan Barış Falay, meslektaşı Esra Ronabar'la evlidir.Tatlı Hayat, Yarım Elma, Dadı gibi sitkomlarda ufak rollerde canlandırdığı başarılı karakterler ile dizi kariyerine atılan Barış Falay, Aliye dizisiyle gönülleri fethetmeyi başarmıştır. Sonrasında 2009'dan 2011'e kadar süren Ezel dizisinde Kerpeten-Ali Kırgız rolünü canlandıran oyuncu, bu rol ile birçok kişinin beğenisini kazanmıştır. 2013'den 2015'e kadar süren Medcezir dizinde Selim Serez rolünü canlandıran Barış Falay, dizinin bitimin kısa bir süre sonra Paramparça dizisine transfer olmuştur.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön