MAGAZİN

Paris Hilton İsrail'i eleştiren paylaşımını sildi

Paris Hilton sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Filistin'e destek olarak "Bu benim yüreğimi acıtıyor. Hiç kimse korkuyla yaşamak zorunda kalmamalı. Kalbim bu küçük kız ve onun gibi bütün çocukların yanında" ifadelerini kullanmıştı. Hilton İsrail'i eleştiren paylaşımını ise kısa süre sonra sildi.

Paris Hilton İsrail'i eleştiren paylaşımını sildi

Amerikalı ünlü model Paris Hilton, İsrail'in Doğu Kudüs ve Gazze'deki saldırılarına Twitter'dan tepki gösterdikten sonra paylaşımı sildi.

Paris Hilton Twitter hesabında, "Dayanamıyorum, sadece 10 yaşındayım" diyen Nadine Abdel-Taif'in videosunu paylaşarak, "Bu benim yüreğimi acıtıyor. Hiç kimse korkuyla yaşamak zorunda kalmamalı. Kalbim bu küçük kız ve onun gibi bütün çocukların yanında" ifadelerini kullanmıştı.

E1h1W4jWEAElerW

Paylaşımında dünyanın daha iyi bir yer olabilmesi için barış duaları ettiğini söyleyen Hilton, "İsrail, bölge 'tamamen sessiz' olana kadar Gazze saldırılarını durdurmayacağına ant içti" haberini de paylaşarak, "Bu çok kalp kırıcı. Bunun durması lazım!" yorumunda bulunmuş ve "soykırımı durdurun" etiketini kullanmıştı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
israil terörist bir devlettir...yahudiler acımasız gaddar ve barbar bir millettir.
HİÇ BİR ZAMAN ÇOCUKLAR ÖLMESİN,AMMA HİÇ KİMSE ÇOCUKLARIN ELİNE TAŞ VEREREK KENDİNİ HAKLIDA ÇIKARMASIN!!!!ARAP DEVLETLERİ DÜNYA COĞRAFYASININ YARISINDAN FAZLASINI YANI 22 DEVLETTEN FAZLASINI KULLANIYOR.KADİM İSRAİL HALKI İSE BU COĞRAFYANIN SADECE BİNDE BİRİNİ KULLANAMIYOR,YANI İSRAİL DEVLETİ BİR DİYARBAKIR İLİ KADAR GENİŞLİKTE.....ARAP DİYOR Kİ 22 DEVLET BANA YETMİYOR VE HER GÜN GÖZÜN BİR AVUÇ İSRAİL TOPRAKLARINDA OLACAK...HERGÜN TAŞLAYA-CAN....HALBUKİ İSRAİLLİLER BU TOPRAKLARIN SAHİBİ OLDUĞUNU MİLATTAN ÖNCE 1500 YILLARINDAN BERİDİR APAÇIK ORTADA,KIBLEMİZ ARTIK MEKKEDİR....KUDÜS DEĞİL...
yahudiler lanetli bir kavimdi...dünyada medyayıda satın almışlar..güç şı an için onlarda olduğu için baskı yaparak insanların fikirlerini beyan etmelerini bile engelliyorlar...kökün kurusın israil
Geri Dön