Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Erkek arkadaşının pantolonuna takılmış halde buldu! İşe böyle gitmiş: Sosyal medyadan yorum yağdı

  Sosyal medya kullanıcısı Rebmaryl, erkek arkadaşının tüm gün boyunca pantolonuna yapışan bir iç çamaşırıyla gezdiğini söyleyince viral oldu. İç çamaşırının sevgilisinin kargo pantolonunun cırt cırtlı kısmına yapıştığını ve bu durumu fark etmeyen sevgilisinin işe öyle gittiğini söyleyen genç kadın o anları paylaşırken kahkahalarına engel olamadı.

  TikTok'tan 'rebmaryl' kullanıcı adıyla paylaşım yapan bir kadın erkek arkadaşının pantolonuna takılan kadın iç çamaşırını gördükten sonra sinirlerine engel olamadı. O anları cep telefonuyla kaydeden kadın, "Gerçekten bütün gün onları taktın mı?" diye sorarken sevgilisinin pantolonundaki cırt cırtlı kısımdan iç çamaşırını aldı.

  2

  400 binden fazla izlenmeye ulaşan görüntülere genç kadın, "Aslında erkek arkadaşımın kargo pantolonunun arkasındaki cırt cırtlı kısma iç çamaşırının yapışmasına ve onun fark etmeden tüm gün böyle dolaşmasına inanamıyorum. İşte bile böyle gitmiş" notunu ekledi.

  344

  Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü görüntüleri yorum ve beğeni yağmuruna tuttu. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Kimse söylememiş mi? Yazık" yorumunu yaptı. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Ne o tanga mı?" yorumunu ekledi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler