Pınar Altuğ'dan göğüs bölgesindeki benlere takılan takipçisine yanıt

Çocuklar Duymasın dizisinde canlandırdığı Meltem karakteri ile gönüllere taht kuran ünlü oyuncu Pınar Altuğ sosyal medyada takipçilerine verdiği yorumlarla gündem oluyor. Altuğ bu sefer de benlerine takan bir takipçisine yanıt verdi.

Pınar Altuğ'dan göğüs bölgesindeki benlere takılan takipçisine yanıt

Çocuklar Duymasın'ın başrol oyuncusu Pınar Altuğ sosyal medyayı aktif kullanan ünlü isimler arasında... Altuğ kendisine yapılan olumsuz yorumlara da cevap vermesiyle sık sık gündeme geliyor. Özellikle eşi ve çocuğuyla ilgili yapılan yorumlara verdiği yanıtlarla zaman zaman konuşulan Altuğ son olarak yaptığı paylaşımda benlerine takılan bir takipçisine yanıt verdi.

Pınar Altuğ kendisine "Pınar hanım göğüs bölgenizdeki ben ve lekelerden arınmak istemez misiniz" sorusunu soran takipçisine "Yoo istemem" diyerek yanıt verdi. Altuğ'un bazı takipçileri bu soruyu soran kişiye tepki göstermekte gecikmedi.

Capture

Altuğ ayrıca kendisine gelen pek çok yoruma da yanıt vererek takipçilerini mutlu etti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
ee bize ne?!
püffff soruya bak habere bak yav bu sanatçı denilen ama gercekte sanatla alakası olmayan kişilerden nefret ediyorum. sanatları kıçı başı olmuş sanat bumudur? aslında budur...
komik
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler