MAGAZİN

Restoranda şort gerilimi! Hakan Ural ayrıntılarıyla anlattı

Restoranda şort gerilimi! Hakan Ural ayrıntılarıyla anlattı

TV8'de ekranında yayınlanan bir magazin programının sunuculuğunu yapan Hakan Ural, set ekibinde yer alan genç bir kadının oturduğu mekanda yaşadığı sözlü saldırıyı televizyon karşısındaki izleyicilerle paylaştı. Hakan Ural, yaşanan bu çirkin olaydan dolayı suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.

Hakan Ural’ın “Suç duyurusunda bulunuyorum” diyerek anlattığı olaya göre; ‘Gel Konuşalım’ adlı programın kamera arkasında çalışan İrem adlı genç kadın, kız kardeşiyle oturduğu Ortaköy’de bir kafede kendini avukat olarak tanıtan bir kişinin gerici tacizine uğradı. Ural, şahsın, işletmeciyi çağırarak “Bu kızların şortu çok kısa ben rahatsız oluyorum, kaldırın” dediğini söyledi. İşletme sahibinin ise “Ne münasebet” diyerek şahıs ile tartışmaya girdiği sonunda polislerin kafeye inceleme yapmaya geldikleri öğrenildi.

POLİS ÜST TARAMASI YAPMIŞ

Ural sözlerini şöyle tamamladı: “Kafeye gelen polisler, kendini avukat olarak tanıtan kişiye, ‘Sen insanların kıyafetine neden karışıyorsun?’ demek yerine kadınlara ‘Ayağa kalkın bakalım, şortlarınız ne kadar kısa bakacağız’ dedi. Bu akıllara zarar bir durum. Bu hasta ruhlu insanların acil yakalanması lazım. Hem kendisini avukat olarak tanıtan hem de genç kızlara karşı inanılmaz bir tutum takınan polisler hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunuyorum.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 33 yorum
hakan ural bu işi çok güzel yapıyo programı muhteşem başarılar
Allah akıl fikir versin her yerde bır sapık çıkıyor avukat olmuş ama adam olamamış
bence kızlara "bekaret kontrolu" de yapsalarmış...polis ahlaka aykırı herşeye karışmalı bence...kurslardaki tacizler hariç..
Geri Dön