Restoranda şort gerilimi! Hakan Ural ayrıntılarıyla anlattı

TV8'de ekranında yayınlanan bir magazin programının sunuculuğunu yapan Hakan Ural, set ekibinde yer alan genç bir kadının oturduğu mekanda yaşadığı sözlü saldırıyı televizyon karşısındaki izleyicilerle paylaştı. Hakan Ural, yaşanan bu çirkin olaydan dolayı suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.

Restoranda şort gerilimi! Hakan Ural ayrıntılarıyla anlattı

Hakan Ural’ın “Suç duyurusunda bulunuyorum” diyerek anlattığı olaya göre; ‘Gel Konuşalım’ adlı programın kamera arkasında çalışan İrem adlı genç kadın, kız kardeşiyle oturduğu Ortaköy’de bir kafede kendini avukat olarak tanıtan bir kişinin gerici tacizine uğradı. Ural, şahsın, işletmeciyi çağırarak “Bu kızların şortu çok kısa ben rahatsız oluyorum, kaldırın” dediğini söyledi. İşletme sahibinin ise “Ne münasebet” diyerek şahıs ile tartışmaya girdiği sonunda polislerin kafeye inceleme yapmaya geldikleri öğrenildi.

POLİS ÜST TARAMASI YAPMIŞ

Ural sözlerini şöyle tamamladı: “Kafeye gelen polisler, kendini avukat olarak tanıtan kişiye, ‘Sen insanların kıyafetine neden karışıyorsun?’ demek yerine kadınlara ‘Ayağa kalkın bakalım, şortlarınız ne kadar kısa bakacağız’ dedi. Bu akıllara zarar bir durum. Bu hasta ruhlu insanların acil yakalanması lazım. Hem kendisini avukat olarak tanıtan hem de genç kızlara karşı inanılmaz bir tutum takınan polisler hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunuyorum.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 33 yorum
hakan ural bu işi çok güzel yapıyo programı muhteşem başarılar
Allah akıl fikir versin her yerde bır sapık çıkıyor avukat olmuş ama adam olamamış
bence kızlara "bekaret kontrolu" de yapsalarmış...polis ahlaka aykırı herşeye karışmalı bence...kurslardaki tacizler hariç..
Verin oylarınızı ver mehterii müstahak...
Daha iyi günleriniz.
Bende rahatsız oluyorum ve kimsenin kimseyi rahatsız etmeye hakkı yok.Sonrada neden taciz ettiler diye kıyameti koparıyorlar tencerenin ağzını açık birakirsan kediside gelir arısı sineğide bu kadar basit kendine bi çeki düzen vereceksin birader
şort giymek nedemek bee yakışıyormu müslüman türk kadınına kendinize gelin şortu çıplaklıgı savunmayın
oğlum hakan ural sen önce geçmişine bak dıngırık
İyice saçma sapan bir ülke olduk Allah sonumuzu hayır etsin. İnsanların giyim kuşamlarına karışmayın ister çarşafla otursun ister şortla işimiz gücümüz bir birimizi yemek oldu.
lan serefsizler size ne insanlarin kilik kiyafetine.
hakan ural kızları kullanarak hiç izlenmeyen programının reklamını yapıyor, hem halk arasında adaba dikkat etmek lazım, her şeyin aşırısı zararlı
Hakan Ural teşekkürler güzel insan..
iyicene civittilar sanane elin kiyafetinden
Gerici itler
polis mi kaldırıp şortlarına bakmış vahh o polislere vahh..işte halkın milletin polisi niye sevmemesinin sebeplerinden sadece 1 tanesi..hakanın dediği gibi bu bir tacizdir..dervall o polisler hakkında yasal işlem yapılıp tacizcilikten hapis cezası verilmelidir..aynı şekilde avukatta içinde gereği yapılmalıdır..
bu bu ülkenin iyi halleri hakan bey henüz fırakman daha filme gecmedi bu çürümüş zihniyet bir an önce defolup ait oldukları arabistana gitsinler burası MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ÜN ülkesi beğenmeyen yallah layık oldukları Arap ülkelerine TÜRKİYE layık bir ülkedir ebedi öyle kalacak
yanlis bunun adi yeni turkiye. Adi batsin
toton yeseydi ilk önce şikayet edip sonra buralardan duyursaydın
insanlar ne acayip olmus ya bumudur demokrasi bumidur ozgurluk size nesi isterse dar kotta giyer dar sortta bosuna insanlar demiyor siz 1970 oncesi irani bilmezsiniz diye git gide ayrimcilik kutuplasma ayiptir ya insanlar birakin ozgur hareket etsinler din ile siyaseti bir tutmak yakisirmi insanlar istedigi gibi otururlar kimse karisamaz anlasildi bu ulkede Ataturk ilkeleri yavas yavas kaldiriliyor yazik yazik ne cok sevdiniz su arap soyunu ne cok sevdiniz su ozentiyi ben kimsenin ne bas ortusune karisiri nede acik giyinisine siz ALLAH MİSİNİZDA İNSANLARİ YARGİLİYORSUNUZ
bu çürümüş zihniyetler güzelim ülkemizin içine ettiler
helal yanındayım
savcıya suç duyurusunda bulunacakmış . koptum gülmekten... savcıya hakime suç duyurusunda bulunacakmış.
işte sanatçı/yalakalardan değil
REYTİNG İCIN ATMAYACAĞINIZ YALAN YOK
polisleri keske biraz egitseler hepsi cahil
Buda şort avukatı ????
bu serefsizi oraya alanları anlayamıyorum. oraya alacağınız kişi her haliyle örnek olsun örnek beyler!
Evdeki bacısına baksın milletin karısından kızından ona ne
Helal
yalan hikaye olması hakancım ;)
Kendisinin Sibel Can a yönelik yaptıklarını da unutmayın
İşte bu olaylar anlatılıyor da defalarca sosyal medyada da öğreniyoruz Polis teşkilatını nasıl suistimal ettiklerini gösteriyor. POLİS de gitgide ahlaksızlaşmış ve sadece devletim paralarını yerken eritiyor olmuş. Çünkü hür yaşama, adalete hizmet etmiyor artık.
Gerçekten de çok başarılı...
Diğer Haberler