SPOR

CANLI

Rıdvan Dilmen: Yazıklar olsun..

Trabzonspor-Fenerbahçe maçında çıkan olaylardan sonra NTVSpor canlı yayınını da etkiledi. Program yorumcularından Rıdvan Dilmen ve Güntekin Onay derbideki olaylara sinirlenip canlı yayını erken bitirdiler.

Rıdvan Dilmen: Yazıklar olsun..

Ntvspor'da Trabzonspor-Fenerbahçe maçını değerlendiren Rıdvan Dilmen'in derbiyi şöyle değerlendirdi.

[Haberin Fotoğrafları-![Trabzonspor-Fenerbahçe](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/2120955/640xauto.jpg)](http://spor.mynet.com/galeri/turkiyeden-futbol/3424-trabzonspor-fenerbahce.html)

"Trabzonsporlu oyuncular ve Hami Hoca da olmak üzere bütün herkese yazık olsun. Bülent Hoca galiba 'Birileri yaralansın' diye bekledi galiba. Bu maçı 54 dakika oynanması imkansız. İllaki birinin yaralanması, ölmesi mi lazım. Bu maç seyircisiz oynanacak galiba. Fenerbahçe ve Trabzonsporlu oyuncuların can güvenliği yok. Bu maçta bu şekilde korner taç felan kullanılmaz.

Can güvenliği olmadan mücadele ediyorlar. Ve hala “Maç devam edecek mi?” diye düşünüyorsak vay halimize. Kaya geliyor, sahaya “Bunu çekin oynayalım” diyorlar. Yazık böyle işe. Bu maç 54 dakika sürmez. Yazık bu çocuklara.

Burak’ın yüzüne madde geldi Rize’nin stadı kapanmadı. Bu nasıl yönetim, Volkan’ın kafasına gelse o taş… Neyse Güntekin konuşmayalım futbol felan. Şampiyon olsan ne olur 5 yesen atsan ne olur artık.

Ben Hacıosmanoğlu başkanın yerinde olsam ben gider derim hakeme “Hocam bu maçı oynatma” diye. Bu maçın ikinci yarısı oynanmaz, oynanmamalı.

Açıklamalarını yaparken sinirli olduğu gözlenen Dilmen, "Ya Güntekin konuşmayalım bile bitirelim" dedi. Programın sunucusu Güntekin Onay, son sözlerini söyledikten sonra programı bitirdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 63 yorum
lütfen rıdvan saygın bi futbolcuydun...fenerli oyuncuların tahriklerini neden söylemiyorsun ki...objektif olmanızı öneririm...trabzonda yaşanan olayları kimse tasvip edemez ama tarafsız gözle de bakabilmek gerekli
sende o göz varsa bak konuşma o zaman
Fenerli oyuncular ne yaptı bi anlat da dinleyelim.kör gözüyle bizde bakalım şu olaya
eğer tarafsız gözle bakmayı becerebilseydin, volkan tahrik etti sözlerine gol 23 üncü dakikada geldi ama golden önce maç üç defa durdu. volkanın gol sevinciyle çıkan olayların alakası yoktu derdin. ayrıca volkan golden sonra seyircilere bir hareket yapmadı. yapsa yeriydi daha maç başlamadan atılmayan şey kalmadı sahaya. çirkef başkanın çirkef taraftarları işte...
bir tane tahrik edıcı unsur gösterir misin
Sende diyorsun trabzondakileri kimse tasvip edemez doğru ama olması ve bunun onbinlerce taraftarın 55 dakika boyunca süren ağır hakaretlerle dolu olan tezahüratları,kale filesini düzgün tutan denge çubuğunun taraftarlarca yerinden sökülmesiöyle sakince söylenene bilecek bir şey mi? Ha öyle bir şeyse söyle de ben kendime göre bi gezegen bulmaya başlayayım.
fb li oyuncular ne yapmış anlatta bilelim gelen kayayı kapı kolunu sırtında yanan konfetiyi alıp evemi gideceklerdi işine bak sen trabzona degil süper liğ amatör bile fazla
objektif olmadan bahsediyorsan,fenerbahçe'nin Trabzona gelmesinden itibarentaraftarların yaptıkları ve başkanın demeçleri bu hadiselerinb olacağını belli etmişti.koca taşları atan şerefsizleri objektif görüyorsun ama fenerli oyuncuların yaptıkları(ne yaptılarsa)objektif göremiyorsun. Zaten trabzonspor lige,Trabzonda Türkiye'ye yakışmıyor.
ulan sana yazıklar olsun şikeci adi televizyonda ne söz verdin napıyorsun azizin elini öpüyorsun
kurulan kumpaslar gün yüzüne çıktı sizler yakında şeyini öpeceksiniz
konuya gel ciciş futbol bilmeyen oynayamayan aslada şampiyon olamayacak bir takım trabzon bu gidişle
asssss ssssiii
dinimize küfreden Müslüman olsa şaşarım sen önce kendine bak sonrasında fenere bak size her türlü yol hak
sezginselvi fener çok koydu zürriyetine galibaa bugunde koydugu gibi bidaha FENERBAHÇE YE LAF ATMA SÖYLECEGIM IKI KELIMEYI AHIRETTE BILE UNUTMAZSIN DİKKAT ET
SENİN GİBİ MÜSLÜMANIN DİBİNİ....................
size her türlü koyan fener hakkettiğiniz havada karada denizde bir de trabzondaaaaa koyuyor ondandır!!!! hamsi kadar beyni olmayan yaratık...!!!!
Takım
O
Av
P
Geri Dön