MAGAZİN

RTÜK'ün inceleme başlattığı Kimsesizler dizisinin ismi değişti! Çocukluk dizisi ne zaman başlıyor? İşte yayın tarihi

Fox TV'nin yeni sezondaki iddialı dizilerinden olan Kimsesizler'in ismi Çocukluk olarak değiştirildi. Dizinin ilk yayınlanan fragmanları hakkında RTÜK gelen şikayetler üzerine inceleme başlatıldığını duyurmuştu. Fox TV ise dizinin ismini Çocukluk olarak değiştirdi ve fragmanları da yayından çekti. Yeni fragmanlarda ise tepki çeken ifadeler yer almadı. Peki Çocukluk dizisi ne zaman başlıyor? İşte Çocukluk 1. bölüm fragmanı ve yayın tarihi.

FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan, MEDYAPIM ve MF Yapım imzalı, Kimsesizler dizisinin ilk fragmanlarında, Mahir Boztepe karakterinin yuvada kalan çocuklara yönelik sert sözleri tepki çekmişti. RTÜK'ün başlattığı inceleme sonrasında fragmanları yayından kaldırılan dizinin ismi de değiştirildi. Erdal Beşikçioğlu'nun başrolünde oynadığı dizinin yeni adı ise Çocukluk oldu.

Çocukluk dizisi 1. bölümüyle 9 Ekim Cuma akşamı Fox TV'de olacak.

Kimsesizler (1) (1)

Çocukluk dizinin başrollerini Erdal Beşikçioğlu, başarılı çocuk oyuncu Beren Gökyıldız ve Burcu Özberk üstlenirken, Gökyıldız’a Kübra Süzgün, Nilay Yeral ve Derinsu Akkuş eşlik ediyor.

ÇOCUKLUK DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Tüm hayatını geride bırakıp Ali Kaan Çocuk Evi’ni açan Mahir Boztepe (Erdal Beşikçioğlu), ilk günden beri evine gelen her kimsesiz çocuğun doğru aileyi bulmasını sağlamıştır.
Kimsesizler (3) (1)

Bu yuvada aynı odayı paylaşan Mavi (Beren Gökyıldız), Mozi (Kübra Süzgün), Bambi (Nilay Yeral) ve Zeynep’in (Derinsu Akkuş) ailelerini bulma yolunda yaşadıkları acılar, öz ailelerine duydukları özlemler ve hayal kırıklıkları onları birbirlerinden ayrılmaz kız kardeşler haline getirir. Kızların çaresiz kaldıklarında ise imdatlarına yetişmeye hazır olan memurları Ayşegül (Burcu Özberk) vardır…

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön