MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Rüya dizisi yakında Show TV ekranlarında

Bazı diziler reyting mücadelesine yenilerek yayın hayatına kısa sürede veda ederken, bazı diziler önümüzdeki sezonu şimdiden garantiledi. Hal böyle olunca, yaz ayını iyi değerlendirmek için kanallar hazırlıklarına başladı bile. Bunlardan biride Show TV'de Haziran ayında başlayacak olan Rüya dizisi.

Haziran ayında yayın hayatına girmeye hazırlanan Rüya dizisinin yapımcılığını 'Güzel Köylü', Asla Vazgeçmem', 'Çilek Kokusu' ve 'No: 309' gibi yaz sezonu başlayıp büyük beğeni toplayan dizilerin yapımcısı, Gold Film üstleniyor.

Dizinin senaryosunu Funda Alp kaleme alırken, yönetmen koltuğunda ise Cemal Şan oturuyor. Set çalışmalarını bu ay başlanması beklenilen dizi yaz sezonu için son hazırlıklarını tamamlıyor.

Başrolde İki Ünlü İsim

Show TV ekranlarında yerini alacak dizinin başrollerinde'Uçurum', 'Günahkar' ve 'Kara Sevda'da rol alan Hazal Filiz Küçükköse ile 'Adı Mutluluk' ve en son 'Paramparça'da oynayan Ceyhun Mengiroğlu'nun üstleneceği duyuruldu. Henüz oyuncu kadrosunun sır gibi saklandığı projenin hem genç kitlelere hem de ailelere hitap edeceği kulağımıza gelen bilgiler arasında.

Romantik dakikalara ev sahipliği yapacak dizi maddi sıkıntı yaşayan genç bir kız ile zengin bir iş adamının aşk öyküsünü ekranlara taşıyacak.

Filiz Küçükköse Kimdir?

1.72 santim boyunda ve 55 kilo ağırlığında olan güzel oyuncu Filiz Küçükköse, oyunculuk kariyerine Emir'in Yolu adlı diziyle başlamıştır. de rol aldıktan sonra başka dizilerde oynamıştır. Deniz Yıldızı, Günahkar gibi bir çok dizide yer almış güzel oyuncu en son ekranlarda fırtına gibi esen Kara Sevda dizisinde Zeynep karakteriyle yıldızı parlamıştır. 26 yaşında olan Hazal Filiz Küçükköse kendisi gibi oyuncu olan Tuan Tunalı ile Beni Affet dizisinde tanışmış ve geçtiğimiz yıl şubat ayında evlenmiştir.


Vitrin


En Çok Aranan Haberler